Reklama

Sobota 23. března 2019, svátek má Ivona, venku je 2.6 °C

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci

Proběhlé termíny

Sobota 19. 1. / 9:00 - 14:00

Pořadatel: Univerzita Palackého v Olomouci

Místo konání: Olomouc

O akci

Přemýšlíte, kam zamířit po střední škole? Chcete si dodělat vysokou? Zajímá vás chod nejstarší univerzity na Moravě zevnitř? V sobotu 19. ledna se už tradičně otevřou od 9 do 14 hodin brány všech osmi fakult Univerzity Palackého, ale také Knihovna Univerzity Palackého v Olomouci, Správa kolejí a menz UP, Pevnost poznání Olomouc nebo UPoint!

Dozvíte se o vše o více než třech stovkách studijních programů, v rámci informačních bloků se dozvíte o možnostech studia, nakouknete "pod pokličku" dění na fakultách a dostanete se i do prostor běžně nepřístupných. K tomu možnost navštívit koleje, popovídat si se stávajícími studenty nebo příležitost se najíst za pár kaček v hlavní menze UP. To vše v jedinečném prostředí Olomouce - univerzitního města!

Těšit se můžete také na mobilní aplikaci pro uchazeče o studium nebo bezplatnou autobusovou linku, která vás bez starostí přepraví mezi fakultami! V našem obchodě a informačním centru UPoint na Horním náměstí na vás navíc bude čekat káva, čokoláda nebo punč ZDARMA!

Podrobné informace se dočtete na www.studuj.upol.cz