Reklama

Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka, venku je 0.3 °C

Demian Band (Argentina)

Demian Band (Argentina)

Koncert

Proběhlé termíny

Neděle 24. 9. / 20:00

Pořadatel: Bounty Rock Cafe

Místo konání: Bounty Rock Cafe, Hálkova 2 (vstup z ul. Kosmonautů), Olomouc

Vstupné: 399 Kč Koupit vstupenku

O akci

Jedna z nejlepších live show jakou můžete vidět. Divoké blues okořeněné slušnou dávkou rocku a jihoamerických chilli papriček.

Demian Dominguez se narodil v roce 1979 v Buenos Aires. Hudbě se věnuje od svých dvanácti let a ještě coby teenager sklidil nadšené recenze u příležitosti vystoupení na vzpomínkovém festivalu na počest S.R. Vaughana. V prvních letech své profesionální kariéry slavil úspěchy na jihoamerickém kontinentu. Demian sdílel jedno pódium s J. Vaughanem, Roy Rogersem, Los Lobos, E. Sardinasem, J. Vargasem a mnoha dalšími.

První desku vydal v roce 2006 a od té doby cestuje především po USA a určitých částech Evropy. Zatím poslední album „Going Ahead“ vyšlo vloni a současné koncerty v Čechách jsou součástí evropského turné k tomuto albu.

Někteří tvrdí, že jeho produkce patří k tomu nejlepšímu, co lze na malých pódiích spatřit. Ti, co viděli tři předcházející české zastávky Demian Bandu už vědí, o čem je řeč. I tentokrát se můžeme těšit na strhující výkon špičkového kytaristy a zpěváka. Doprovodnou rytmickou sekci tentokrát tvoří Juan Carlos Pesantes na basu, Reginald Vilardell na bicí.