Reklama

Úterý 18. prosince 2018, svátek má Miloslav, venku je 2.3 °C

Chantal Poullain a Trio Š.Markoviče:Chansons

Chantal Poullain a Trio Š.Markoviče:Chansons

Koncert

Úterý 13. 3. / 19:00

Pořadatel: Kino Metropol

Místo konání: Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

O akci

Chantal zpívá částečně česky, převážně však francouzsky, tedy jazykem, který k šansonům bytostně patří. Koncertem provází v češtině a díky svému charismatu okouzluje publikum francouzským šarmem a rozdává energii a pohodu - divák se na chvíli přenese někam do zapadlého pařížského baru. Diváci odchází z koncertu s úsměvy na rtech a nabiti pozitivní energií, kterou Chantal při koncertech rozdává.

Chantal Poullain vstoupila do povědomí českého publika už v osmdesátých letech, kdy spolu se svým tehdejším manželem Bolkem Polívkou zazářila v představení Šašek a královna. Natočila řadu českých filmů. Hostovala v mnoha divadlech, např. Klicperově divadle v Hradci Králové, Národním divadle, v Divadle Bez zábradlí apod.. Je zároveň zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal, která pomáhá zlepšovat prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí.

Pilně koncertuje po České republice se šansonovým projektem za doprovodu kapely saxofonisty Štěpána Markoviče. Skupinu tvoří dále Ondřej Kabrna (klavír) a Jan Kořínek (kontrabas) 

Cena: 350 Kč - 390 Kč