Reklama

Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, venku je 4.1 °C

Baletní workshop pro dospělé: Sawa Shiratsuki

Baletní workshop pro dospělé: Sawa Shiratsuki

Proběhlé termíny

Sobota 9. 3. / 15:00

Pořadatel: Moravské divadlo Olomouc

Místo konání: Moravské divadlo Olomouc, Horní nám. 22, Olomouc

Vstupné: 700 Kč Koupit vstupenku

O akci

Workshop vedený profesionální tanečnicí a sólistkou baletu Moravského divadla. Sawa Shiratsuki vám umožní zažít baletní trénink na baletním sále.

Zkusíte si, jak se rozcvičují tanečníci a následně proběhne trénink u baletní tyče. V druhé části se naučíte krátkou choreografii. Využijte skvělé příležitosti a přijďte si protáhnout tělo netradiční formou. Budete mít možnost se na cokoliv zeptat a dozvědět se víc! Workshop je vhodný i pro začátečníky.

Sawa Shiratsuki se narodila v japonském Tokiu. Dva roky studovala na Staatliche Ballett Schule v Berlíně a po absolutoriu nastoupila do Leipziger Ballett v Lipsku. V roce 2017 se stala sólistkou baletu Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. Během svého působení zde byla nominována na Cenu Thálie za roli Kitri v baletu Don Quijote a za stejnou roli získala cenu Jantar. V roce 2018 vyhrála Grand Prix na mezinárodní soutěži v Plzni. Od sezony 2021/2022 je sólistkou baletu Moravského divadla Olomouc.

Workshop probíhá v anglickém jazyce.

Délka: 3 hodiny

Těm, kteří si zakoupí vstupenku, budou několik dní před jejím konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím emailu. Veškeré dotazy můžete psát na email: petra.slezackova@mdol.cz