Reklama

Pondělí 23. října 2017, venku je 8 °C

Svátek má Teodor

Aktuálně z Olomouce

Bleskovky

Středa 13. 6. 2012 / 11:03

Majitelé psích mazlíčků pozor! Již dnes přijede do Olomouce pojízdná psí ordinace, která návštěvníkům nabídne bezplatné vyšetření chrupu jejich psích společníků. Žlutý Pedigree karavan naleznete od 14 do 21 hodin stát u ulice Herrmannova na stezce podél řeky Moravy. Více informací na www.peceopsa.cz.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:59

Malování podchodu pod Foerstrovou ulicí, plánované na dnešní den, je z důvodu nemoci malíře zrušeno. O náhradním termínu vás budeme včas informovat. Organizátoři se omlouvají a děkují za pochopení.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:17

Kvůli nehodě je stále neprůjezdná dálnice D35 ve směru od Ostravy. Odklon veškeré dopravy je prováděn na exitu 289,5 km, a to ve směru na Velký Újezd - Daskabát – Kocourovec – Přáslavice (po staré cestě) na Olomouc. Protisměrný jízdní pruh, směr Olomouc – Ostrava, je průjezdný. Komunikace bude uzavřena po dobu šetření nehody, odstraňování jejich následků a přečerpání nákladu z havarované cisterny.

Odkaz pro sdílení bleskovky

20:00

HC Olomouc vrátil Plzni porážku a doma ji jasně přehrál 5:0. Branislav Konrád vychytal nulu a David Škůrek dal dva góly. HCO - Plzeň 5:0

Odkaz pro sdílení bleskovky

17:33

Hokejisté HC Olomouc vedou v 16. kole Tipsport extraligy na domácím ledě po první části nad Plzní 2:0. Góly dali David Škůrek a Jan Káňa.

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:45

Basketbal Olomouc nastoupí v 5. kole 1. ligy basketbalu mužů na palubovce SKB Zlín. Zápas startuje v 17:00.

 

Odkaz pro sdílení bleskovky

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Nejčtenější články

Další články

Přejít do zpravodajství