Reklama

Pondělí 23. října 2017, venku je 8 °C

Svátek má Teodor

Aktuálně z Olomouce

Bleskovky

Úterý 22. 5. 2012 / 10:18

TULEC TREND je stylová prodejna s kvalitním českým dětským oblečením v Ostružnické ulici 26. Máme pro Vás pěkné a praktické čepičky, které ochrání hlavu i krček, slušivé kloboučky a spoustu dalších pěkných věciček. Těšíme se na Vás!

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:59

Malování podchodu pod Foerstrovou ulicí, plánované na dnešní den, je z důvodu nemoci malíře zrušeno. O náhradním termínu vás budeme včas informovat. Organizátoři se omlouvají a děkují za pochopení.

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:17

Kvůli nehodě je stále neprůjezdná dálnice D35 ve směru od Ostravy. Odklon veškeré dopravy je prováděn na exitu 289,5 km, a to ve směru na Velký Újezd - Daskabát – Kocourovec – Přáslavice (po staré cestě) na Olomouc. Protisměrný jízdní pruh, směr Olomouc – Ostrava, je průjezdný. Komunikace bude uzavřena po dobu šetření nehody, odstraňování jejich následků a přečerpání nákladu z havarované cisterny.

Odkaz pro sdílení bleskovky

20:00

HC Olomouc vrátil Plzni porážku a doma ji jasně přehrál 5:0. Branislav Konrád vychytal nulu a David Škůrek dal dva góly. HCO - Plzeň 5:0

Odkaz pro sdílení bleskovky

17:33

Hokejisté HC Olomouc vedou v 16. kole Tipsport extraligy na domácím ledě po první části nad Plzní 2:0. Góly dali David Škůrek a Jan Káňa.

Odkaz pro sdílení bleskovky

15:45

Basketbal Olomouc nastoupí v 5. kole 1. ligy basketbalu mužů na palubovce SKB Zlín. Zápas startuje v 17:00.

 

Odkaz pro sdílení bleskovky

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Nejčtenější články

Další články

Přejít do zpravodajství