Reklama

Úterý 26. září 2017, venku je 10.8 °C

Svátek má Andrea

Osmý ročník Urbano Latino Festivalu láká na hvězdný program

Tipy a názory

19.4.2017

Autor: red

Hvězdy latinskoamerické hudby, světoví taneční lektoři, mezinárodní DJs a mix latino tanců na jednom místě, a ještě k tomu v srdci Hané - přesně to je 8. ročník Urbano Latino Festivalu, který se koná 5. května. A je se na co těšit...

Skvělý večer prezentující to nejlepší z latinskoamerické kultury – přesně tak se dá popsat Urbano Latino Fest, který proběhne již 5. května v olomouckém S Klubu. "Máme pro vás připravený hvězdný program, jehož zlatým hřebem bude jedinečná latino show speciálního hosta tohoto ročníku – světově známého zpěváka Rodry-Ga z Kolumbie,“ říká za pořadatele ředitel Agentury Forsberg Marek Berger. Chladnými vás ale rozhodně nenechají ani vystoupení dalších umělců, kteří do Olomouce na letošní Urbano Latino Fest dorazí. Těmi jsou například tanečníci ze skupiny Estrellas de Movimento z Polska či kubánský DJ Lazaro, který vám zahraje ty nejžhavější latino skladby. A to není zdaleka všechno! Čekají vás také taneční semináře, na kterých se pod vedením zkušených lektorů zábavnou formou naučíte jednoduché kroky nejrůznějších latinskoamerických tanečních stylů, a chybět nebude ani neobyčejná gala party – to vše v rytmu podmanivých melodiií salsy, bachaty, samby, RnB, dancehallu, afra a dalších.

Vstupenky seženete na www.smsticket.cz a v Nugget Store v Šantovce za 200 Kč.

red

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

ROCKFOIL - specialista na ultratenké pravé kamenné obklady!

Největší sortiment v ČR pro okamžitý nákup! Největší dostupné monolitní kamenné pláty XXXL 1,22m x 3,05m ( tloušťka pouze 2-4mm, hmotnost celého plátu do 10kg! ).

Každý kus je unikát!

FOTO : ukázka jedné z mnoha variant svoru - celistvý plát horniny -
formát XXL : 1,22m x 2,44m ( 2,977 m²/ks ) - novinka skladem v limitovaném množství.

Náš showroom/prodej je na nároží ul. Polívkova/ul. Na Vozovce v Olomouci ( ROCKFOIL/STALART ).

Aktuálně z Olomouce