Reklama

Neděle 24. září 2017, venku je 12.1 °C

Svátek má Jaromír

Olomouc hostí Mistrovství Evropy ve standardních tancích

Tipy a názory

18.5.2017

Autor: zd

Výstaviště Flora Olomouc bude hostit jednu z nejvýznamnějších světových soutěží v oblasti tanečního sportu – mistrovství Evropy ve standardních tancích v kategorii dospělých. Prestižní taneční klání se uskuteční v pátek 19. května v pavilonu A od 15:00. V následujících víkendových dnech pak na šampionát naváže již tradiční 4. ročník mezinárodní taneční soutěže 4th Bandi OK Dance Open.

O co nejlepší umístění bude bojovat také český pár Michal Drha a Klára Zámečníková. O co nejlepší umístění bude bojovat také český pár Michal Drha a Klára Zámečníková. Foto: Ondřej Hlaváček

Mistrovství Evropy bylo do Olomouce přiděleno Světovou taneční federací i díky tomu, že pro rok 2017 je hanácká metropole vyhlášena evropským městem sportu. V rámci šampionátu se představí 63 nejlepších tanečních párů Evropy a první kola se budou konat v odpoledním čase od 15:00. Ve večerní části se představí finálové páry a předávání poháru novopečenému mistru Evropy osobně přislíbila ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová. Vyvrcholení akce bude vysílat Česká televize v přímém přenosu od 21:00 na programu ČT4 Sport.

Následující den na mistrovství navazují víkendové taneční soutěže, a to jak mezinárodního charakteru, tak také národního v podobě taneční ligy. Taneční soutěže budou během celého víkendu probíhat v různých věkových a výkonnostních kategoriích od juniorů, přes mládež a dospělé až po seniorské taneční páry.

Záštitu nad oběma akcemi převzali hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk a primátor Statutárního města Olomouc Antonín Staněk. Veškeré informace naleznete tady.

zd

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz

Aktuálně z Olomouce