Reklama

Sobota 24. června 2017, venku je 15 °C

Svátek má Jan

Hasiče zaměstnal požár digestoře

Krimi

1.5.2017

Autor: red

V neděli 30. dubna byl v půl páté ráno oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár bytu v Olomouci na ulici Voskovcova. Hasiči na místě zjistili, že hoří digestoř v kuchyni bytu ve druhém patře.

Foto: Archiv HZS Olomouckého kraje

"Osoby, které byt obývaly, byly v době příjezdu hasičů již mimo nebezpečí. Hasiči vysokotlakým proudem požár zlikvidovali a zakouřené prostory odvětrali. Nejprve se pokoušeli odvětrávat přirozenou cestou, poté nasadili přetlakovou ventilaci. Při likvidaci požáru hasiči evakuovali jednu osobu z bytu nad hořící bytovou jednotkou, protože byl silně zakouřen. Na závěr termokamerou zkontrolovali hořící byt, byt nad ním a pod ním a požářiště předali majiteli. Požár způsobil předběžnou škodu 5 000 Kč, příčina jeho vzniku je v šetření. Při požáru nebyl nikdo zraněn," konstatovala mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

red

Reklama

CrossCafe Riegrova

Katalog firem » Restaurace, stravování » Bary a kavárny

Minulý týden i do CrossCafe přišlo léto a s ním i koláčová novinka z křehkého těsta s mandlovou náplní a višněmi. Na první pohled vypadá jako klasická bublanina, ale nenechte se mýlit. Jedná se o francouzskou delikatesu známou pod názvem Frangipane tart :-) mňam...

Aktuálně z Olomouce