Reklama

Pátek 23. června 2017, venku je 22.8 °C

Svátek má Zdeňka

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Beerfest skončil: poslední den ozdobil Neckář i sluníčko

Zprávy z regionu

30.6.2013

Autor: Jan Procházka

Beerfest skončil. I poslednímu festivalovému dnu přálo počasí. Návštěvníci si vychutnávali nejen zajímavá piva, ale také hudební lahůdky. Václava Neckáře, Portless i Vypsanou fiXu. Pivní festival zkrátka letos opět nezklamal.  

Pivní festival skončil. Po čtyři dny se areál Korunní pevnůstky plnil fanoušky piva i hudebních kapel a kromě středy mu i přálo počasí. Nejinak tomu bylo i poslední festivalový den. Postaral se o to Václav Neckář. "Víte, já mám smlouvu se svatým Petrem, že když máme koncert, je hezky," vysvětlil slunečné počasí. Spolu s kapelou Bacily se postaral i o skvělou atmosféru. Tu nepokazila ani kapela Portless v čele s Kryštofem Michalem, někdejším zpěvákem Support Lesbiens. "Mívali jsme delší název a bylo nás víc. Teď z toho názvu zbyl jen prostředek a i nás je míň. Ale muzika nás pořád baví, děláme i nové věci a po prázdninách chystáme desku," prozradil Michal.

Foto: Jan Procházka

Trochu tvrdší styl nasadila německá formace Green.frog.feet, i na ni ale bylo plno. A to i přesto, že na OLOMOUC.CZ STAGE tou dobou vyhrával Rock'n'roll Band Marcela Woodmana. Ve stanu se tančilo a atmosféra se dala doslova krájet.

Foto: Jan Procházka

Na hlavní hvězdu večera si museli fanoušci počkat až do deváté hodiny. Ale Vypsaná fiXa se jim dostatečně odměnila. Nasázela roztančenému Beerfestu jeden hit za druhým a přidávala ještě dlouho po policejní hodině. Málokomu se po skončení programu chtělo domů, zvlášť když některé pivovary nasadily "výprodejové" ceny.

Foto: Jan Procházka

"Přišli jsme na Neckáře, ale užili jsme si i Woodmana. A taky poctivě ochutnáváme. Výborný byl třeba Krakonoš..." poznamenala návštěvnice Františka Márová. Atmosféru si pochvaloval i Michal Vomáčka: "Oproti včerejšku to dnes bylo dost klidnější, ale to ničemu nevadilo. Bylo to hodně o ochutnávání, jen ten randál mi trochu vadil. Ale to k fesťáku patří," zmínil Vomáčka.

Foto: Jan Procházka

Olomoucký Beerfest trval čtyři dny. Letos se konal už podvanácté. Sledovali jsme ho opravdu podrobně. Přečtěte si reportáže ze všech dnů a podívejte se na fotografie. Vše najdete v našem Beerfest speciálu.

Jan ProcházkaWeb: twitter.com/jan__prochazka

Reklama

Sladké Království by Trisha

Katalog firem » Restaurace, stravování » Cukrárny

Sladké Království vzniklo v říjnu 2014 v Ostravě, postupně se otevřeli dvě pobočky a třetí je již od dubna 2016 v Olomouci. Denně čerstvé cupcakes a francouzské makronky pro Vás máme př...

Aktuálně z Olomouce