Dnes je čtvrtek 27. dubna 2017, svátek má Jaroslav
Aktuální teplota: 2.1 °C

Pivní festival - Beerfest Olomouc 22. - 24. 9. 2016

Třetí scéna Beerfestu bude patřit kapelám
z regionu. Hlasujte, které to budou

3.6.2013 12:00

Celkem čtyřiadvacet kapel by si rádo zahrálo na letošním Beerfestu na OLOMOUC.CZ STAGE. Festivalovému publiku se ale představí pouze sedm z nich. Které to budou si mohou vybrat přímo fanoušci - hlasovat pro své favority mohou v našem Beerfest speciálu.

Čtyřiadvacet kapel z Olomouce a okolí se uchází o prostor na třetí beerfestové scéně. "Zájem byl opravdu velký, to nás překvapilo. Kapely se hlásily samy, na facebooku je nominovali i jejich fanoušci," prozradil hlavní pořadatel festivalu Pavel Spálený. Celkem přišlo na padesát návrhů, zdaleka ne všichni navržení ale měli v době konání festivalu volný termín.Fanoušci teď v hlasování rozhodnou, které kapely na Beerfestu skutečně zahrají. "Možnost zahrát si na OLOMOUC.CZ STAGE dostane sedm kapel, které obdrží největší počet hlasů," upřesnil Pavel Straka, obchodní ředitel portálu Nejlepší adresa. Sami fanoušci tak rozhodnou, jestli bude znít spíše tvrdý rock, metal, nebo se bude hrát pop.
Beerfest vypukne už ve středu 26. června, třetí scéna bude otevřena v pátek 28., hrát se na ni bude i v sobotu. Kromě sedmi interpretů z regionu na ní vystoupí i Rock´n´Roll band Marcela Woodmana se speciálním akustickým setem.

Hlasování bude ukončeno v pátek 14. června.

onar

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace