Dnes je čtvrtek 27. dubna 2017, svátek má Jaroslav
Aktuální teplota: 2.1 °C

Pivní festival - Beerfest Olomouc 22. - 24. 9. 2016

Soutěžíme s Beerfestem: o lístky i možnost zahrát si pro místní kapely

20.5.2013 17:14

Těšíte se na Beerfest? A už máte vstupenku? S námi ji můžete získat za polovinu. Stačí odpovědět na tři soutěžní otázky a mít trochu štěstí při losování. Dnes spouštíme boj o deset vstupenek na sobotu, kdy si kromě chmelového moku z produkce více než třiceti pivovarů můžete vychutnat i hudební lahůdky jako třeba Vypsanou fiXu či Václava Neckáře.

Soutěžte o vstupenky

Deset vstupenek za poloviční cenu na sobotu 29. června je v dnešním kole soutěže našeho Beerfest speciálu. "Minulý týden jsme dali šanci deseti nejrychlejším a zájem byl veliký, za pár hodin nebylo co řešit. Proto jsme se rozhodli zvýšit šance i těm, kteří nesedí u internetu tak často a výherce budeme losovat," popsal obchodní ředitel portálu Nejlepší Adresa Pavel Straka.
Do slosování se dostanou ti z našich čtenářů, kteří odpoví správně na všechny tři soutěžní otázky a stihnou je odeslat do pátečního poledne. Výherce budeme informovat mailem.
Další kolo soutěže vypukne tentokrát ve středu 29. května.

Obrázek

Kapely z regionu, hlaste se a zahrajte si na Beerfestu!

Paralelně probíhá i druhá soutěž. Třetí hudební scéna Beerfestu - OLOMOUC.CZ STAGE, je určená pro kapely z regionu, náš portál jako generální partner celého festivalu je jejím patronem. Až do 24. května se mohou kapely hlásit na přímo pořadatelům, nebo prostřednictvím facebookových stránek scény, kde mohou kapely navrhovat i samotní fanoušci. Šanci zahrát si před zraky beerfestových diváků dostane celkem sedm kapel. "Podmínkou je, aby kapela nebyla profesionální a měla jako domovské město Olomouc, nebo obec v okolí," shrnul podmínky Pavel Straka. V pondělí 27. května pak v našem beerfestovém speciálu odstartuje hlasování. "Sedm interpretů s nejvyšším počtem bodů se pak představí na OLOMOUC.CZ STAGE v pátek 28. a sobotu 29. června," uzavřel Straka.

onar

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace