Dnes je čtvrtek 27. dubna 2017, svátek má Jaroslav
Aktuální teplota: 2.1 °C

Pivní festival - Beerfest Olomouc 22. - 24. 9. 2016

Je tu další kolo soutěže o vstupenky na Beerfest, stále přijímáme i přihlášky kapel

29.5.2013 17:19

Zájem místních kapel o vystoupení na Beerfestu na OLOMOUC.CZ STAGE předčil očekávání. Prodloužili jsme proto možnost se přihlásit až do pátku, v pondělí potom spustíme hlasování o to, kdo si skutečně na pivním festivalu zahraje. Svátek piva vypukne už za necelý měsíc, dnes opět můžete soutěžit o vstupenky.

Zájem o vystoupení na třetí scéně Beerfestu určené regionálním kapelám je skutečně velký. Kapely se hlásí pořadatelům, své oblíbence navrhují na facebooku i sami fanoušci. Možnost přihlásit se jsme proto prodloužili až do pátku 31. května. Během víkendu budou navrhnuté kapely osloveny, ty, které s nominací vyjádří souhlas potom zařadíme do hlasování. "Spustíme ho už v pondělí v našem Beerfest speciálu," slibuje obchodní ředitel portálu Nejlepší adresa Pavel Straka.

Beerfest vypukne 26. června, už dnes jsme ale spustili další kolo soutěže o vstupenky za polovinu, tentokrát na páteční program. Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky. "Deset vstupenek rozdělíme mezi nejrychlejší došlé správné odpovědi, tentokrát ale ne prvním deseti, vyhraje každý třetí," popsal Pavel Straka. Výherce budeme opět informovat mailem. Další a poslední kolo soutěže vypukne zase za týden, ve středu 5. června.

Obrázek

onar

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace