Dnes je čtvrtek 27. dubna 2017, svátek má Jaroslav
Aktuální teplota: 2.1 °C

Pivní festival - Beerfest Olomouc 22. - 24. 9. 2016

Máte kapelu? Zahrajte si na Beerfestu
na OLOMOUC.CZ STAGE

17.5.2013 5:04

Máte kapelu, nebo chcete na Beerfest dostat vaše oblíbence z regionu? Právě teď je čas se přihlásit. Náš zpravodajský portál bude mít na festivalu vlastní scénu. A na OLOMOUC.CZ STAGE vystoupí právě kapely s nálepkou "made in Olomouc". O tom, které to budou, pak rozhodnou návštěvníci našich stránek, navrhovat je můžete už nyní.

Ne na dvou, ale rovnou na třech scénách se bude hrát na letošním Beerfestu. Kromě těch hlavních se chystá i scéna menší, kterou pořadatelé vyhradili kapelám z regionu. "Hlásí se nám opravdu hodně místních skupin a my bychom jim rádi dali prostor. To byl jeden z impulzů, proč jsme se rozhodli otevřít třetí scénu," vysvětlil hlavní pořadatel Pavel Spálený. Scéna ponese název Olomouc.cz Stage, právě náš zpravodajský portál je totiž jejím patronem. Šanci zahrát si před zraky beerfestových diváků dostane celkem sedm kapel. "Podmínkou je, aby kapela nebyla profesionální a měla jako domovské město Olomouc, nebo obec v okolí," shrnul podmínky obchodní ředitel portálu Nejlepší Adresa Pavel Straka. Kapely se mohou hlásit přímo pořadatelům, mají na to ale čas jen do pátku 24. května. Na facebookových stránkách scény mohou kapely navrhovat i samotní fanoušci.
V pondělí 27. května pak v našem beerfestovém speciálu odstartuje hlasování. "Sedm interpretů s nejvyšším počtem bodů se pak představí na OLOMOUC.CZ STAGE v pátek 28. a sobotu 29. června," doplnil Straka.

Obrázek

Pivní festival letos proběhne od 26. do 29. června v areálu Korunní pevnůstky. Koná se už podvanácté a kromě kapel jako Wanastovi vjecy či Kryštof nabídne i několik desítek druhů piva od pivovarů z celé republiky.

onar

© 1997-2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace