www.olomouc.cz - hlavní stránka
Dnes je středa 30. července 2014, svátek má Bořivoj
Aktuální teplota: 20.3 °C

Bleskovky

Dnes je středa 30. července 2014
18:57Líbí6Středa večer v klubu Belmondo – to je již tradiční Student party a s ní přichází DJ Tom Hanzl + lounge DJ Rocky a samozřejmě studentské ceny! ;-) Dnes od 22:00.
18:21Líbí16Do konce srpna žije Galerie Šantovka Selfie Manií! Vyhrajte nákupy zadarmo! Stačí se během prázdnin vyfotit před jedním ze selfie pointů v Šantovce, pošlete fotku na info@galeriesantovka.cz a jste ve hře! Přesná pravidla soutěže najdete zde.
18:09Líbí12Sigma v neděli startuje ve druhé lize. Úkol zní jasně, za rok být zpět v 1. lize O víkendu startuje Fotbalová národní liga, po třiceti letech opět se Sigmou Olomouc. Modrá lavina sklouzla na druholigovou sjezdovku. S novým koučem Leošem Kalvodou, který zažil sestup se Znojmem, chce Sigma za rok zpět. Ale všichni si uvědomují, že návrat nebude jednoduchý. Druhá liga není jednoduchá soutěž. V neděli pod žižkovským televizním vysílačem začne modrobílá cesta zpět. Bude úspěšná?
17:39Líbí34Dnes večer v Kině Metropol zažijete Úsvit planety opic! Jste zvědaví, kdo se stane vládcem planety? Dozvíte se od 20:00.
17:06Líbí38Olomoucké kulturní prázdniny chystají další zajímavou akci! Zítra 31.7. si rezervují místo před Terezskou bránou u pivovaru Moritz. V 16:00 uvidíte v akci Cirkus LeVitare: LeVitare připlouvá a k tomu cirkusový workshop pro děti; ve 20:00 se představí Kon Sira s osobitou interpretací tradičních písní sefardské diaspory a Balkánu. Vstupné DOBROVOLNÉ!
16:35Líbí29Moravská filharmonie Olomouc ani v letních měsících nezahálí. V červenci muzikanti odehráli dva koncerty v Rakousku - na nádvoří zámku Kirchstetten a Drosendorf. Tento týden je čeká koncert v Kroměříži. Hned na začátku srpna zahájí festival Petera Dvorského v Jaroměřicích, kam se ještě jednou vrátí. Olomoučané se mohou těšit na tradiční kolonádní koncert ve Smetanových sadech v neděli 3. 8. v 16.00. Posledním prázdninovým vystoupením bude koncert v nedalekém Štěpánově.
16:18Líbí35Zájemcům o čínský jazyk z řad veřejnosti i středoškolských studentů nabídne Konfuciova akademie týdenní jazykový kurz zdarma. V průběhu pěti devadesátiminutových lekcí se tak účastníci seznámí se základy nejpoužívanějšího jazyka na světě. V nabídce jsou dva termíny: 4. až 8. srpna, druhý pak o týden později, tedy 11. až 15. srpna. Účastníci si mohou vybrat ze dvou skupin, které jsou určeny pro studenty středních škol a zájemce z řad veřejnosti.
16:00Líbí Teplota dnes odpoledne dosáhla 19.6 °C
15:46Líbí39Již v pátek 1.8. pro vás Italia Market otevře novou pobočku prodejny v Ostružnické ulici! K dostání budou mnohé typy sýrů a uzenin, vše samozřejmě v prvotřídní kvalitě. Dále si také budete moci koupit stáčené italské víno a nově také stáčené prosecco! Ve všední od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 13.
15:20Líbí41Kapitánem SK Sigma Olomouc v nové sezoně bude Adam Varadi.
14:53Líbí42Míříte na dovolenou, ale nádrž vašeho auta zeje prázdnotou? Tak to vás určitě zajímá, kde natankovat nejvýhodněji! Aktuálně nejpříznivější ceny jsou za 35,90 Kč za natural 95 a 34,80 Kč za naftu. Podívejte se, právě jsme pro vás aktualizovali přehled Cen pohonných hmot.
14:22Líbí46V sobotu 2.8. se v Babicích u Šternberka hraje turnaj v malé kopané "InterCup". Volná místa stále jsou. Hraje se dle pravidel MF Olomouc. Pro vítěze je připraven putovní pohár a zajímavé ceny.
13:45Líbí45Prodejna a servis MTmobil ve Švédské ulici stále nabízí kvalitní a rychlý servis mobilních telefonů a navíc rozšiřuje svoji nabídku! Nyní u nás nově naleznete LED reflektory a měřicí přístroje. Vše je možné vyzkoušet přímo na prodejně. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči nebo navštivte náš e-shop.
13:30Líbí89Točenou nebo kopečkovou? Ochutnávali jsme s vámi zmrzlinu po celém městě Znáte ve svém okolí někoho, kdo nemá rád zmrzlinu? Mě nikdo nenapadá. Tato letní pochoutka má naopak tisíce příznivců. Někdo nedá dopustit na osvěžující ovocné příchutě, jiný miluje smetanové tóny sladkých druhů. Stejně tak kopečková versus točená dělí populaci na dva rozdílné tábory. Kam ale zajít v Olomouci na opravdu výbornou zmrzku? A které příchutě se v našem městě těší největší oblibě? To vše a mnohé další vám prozradíme.
13:16Líbí41Meteorologové varují! Od dnešní 15. hodiny přijdou do České republiky bouřky. Hrozí po celém území, postupně přijdou od západu k východu. Výstraha platí až do zítřejší večera. Vyskytnout se mohou také s intenzivními srážkami s úhrny kolem 40 milimetrů a kroupami.
12:51Líbí38Od 7. do 10. 8. bude kvůli opravě silnice na křižovatce ulic Polská a Schweitzerova znemožněn průjezd pro veškerou dopravu. Autobusové linky číslo 16, 17, 24 a 51 pojedou mezi zastávkami Tržnice a Povel, škola v obou směrech po objízdné trase přes třídu Svobody, ulicemi Polská, Rooseveltova, Velkomoravská a Schweitzerova. Zastávky Smetanovy sady budou nahrazeny zastávkami Rooseveltova na objízdné trase. Zastávky U Botanické zahrady nebudou obsluhovány.
12:24Líbí47Poslední srpnový týden přinese pátý ročník letního minifestivalu Olomoucké divadelní prázdniny! Během osmi dní a nabídnou celkem osm představení. Vedle místních souborů také bratislavské divadlo GUnaGU či Malá scéna Zlín a jako host festivalu známý pražský herec a dabér Alexej Pyško. A k tomu přídavkem koncert kapely Svervou v čele se sólistkou olomouckého baletu Renátou Mrózkovou. Od neděle do neděle 24. až 31. srpna ve Vlastivědném muzeu Olomouc. Vstupenky jsou již v prodeji v pokladně Moravského divadla a v IC v podloubí radnice.
12:00Líbí Teplota dnes v poledne dosáhla 25.5 °C
11:48Líbí46POŘÁDNEJ SJEZD NA KOLOBCE! Tuto středu a pátek 30.7. a 1.8. Zažijte ten úžasný pocit společně s kamarády a rodinou. Start je u hospůdky Pohořanská Bouda, cíl v cukrárně a restauraci U Bláhů. Celá trasa je velmi svižná a pojedete jen z kopce po asfaltové cestě. Vhodné pro starší děti a dospěláky. Rezervujte si koloběžky ještě dnes na tel. 604 760 476 nebo info@rideon.cz. Více informací na www.rideon.cz.
11:09Líbí50Ani dnes vás nepřipravíme o svůj obědový tip: vyzkoušejte Kuřecí prsíčko zapečené se zeleninou a rajčaty s domácím toastem. To je dnešní nabídka v Řecké restauraci Zorba. Případně si můžete vybrat z nabídky Poledního menu. Přejeme vám dobrou chuť!
10:42Líbí45Vychutnejte si Olomouc přesně jako turista! Naskočte na olomoucký Vláček – projedete centrem města, prohlédnete si hlavní památky, Bezručovy sady až ke Svatováclavské katedrále... Vláček jezdí od pondělí do soboty od 12:30 každou hodinu a vyjíždí z Horního náměstí. Využít můžete také rozšířený okruh nebo zkuste speciální komentované projížďky po sakrálních památkách Olomouce s průvodcem. ;-) Kompletní info o vláčku a jízdních řádech najdete zde.
10:38Líbí48Šest hasicích přístrojů, kabelka, vymetený účet a málem i fiat. To je skóre olomouckých zlodějů za poslední dny Zlodějům se v posledních dnech v Olomouci tradičně dařilo. Štěstí však tentokrát přálo i policii. Doslova in flagranti přistihli mladíka, jak si sedí v cizím autě a uchyluje se k loupeži. Takové štěstí však už neměl majitel kabelky, která zmizela z auta a vzápětí i peníze z účtu. Beze stopy zmizela také šestice hasicích přístrojů.
10:15Líbí49HAPPY HOUR ITALIANO!!! Zítra 31.7. od 18:30 vás zve Italia Market na další pokračování úspěšného italského aperitivu! Tentokrát budete moci ochutnat spaghetti all'aglio e olio, panini s mortadellou, vynikající ledově vychlazený meloun a spoustu dalších dobrot dle vašeho přání. K pití řadu výborných italských vín a také námi připravený APEROL SPRITZ! Nově se konečně budete moci také posadit. Těšíme se na vás!
10:09Líbí1V olomouckém okrese přibývá dopravních nehod, často na nich mají podíl chodci a cyklisté Od začátku roku 2014 do konce června dopravní policie v Olomouckém kraji celkem 2031 dopravních nehod, což je o sedmdesát devět případů méně v porovnání se stejným obdobím v uplynulém roce. Jediným okresem, ve kterém počet dopravních nehod oproti loňsku stoupl, je Olomouc, v ostatních okresech dopravních nehod ubylo, nejvíce pak v Prostějově. Bohužel i přes klesající počet dopravních nehod jsou jejich následky horší než v loňských letech.
9:43Líbí48V srpnu to na olomouckých Poděbradech opět ožije! Ochutnejte každý víkend speciality s grilu od šéfkuchařů a k tomu si zpříjemněte pobyt u olomouckého moře úžasným programem. Druhý měsíc prázdnin začne v pátek 1.8. letním kinemve 21:15 uvidíte Koleje osudu.
9:25Líbí54POZOR! Soutěžní Bleskovka: Kdo jako první klikne na tento odkaz, vyhrává poukaz na jednu jízdu na bobové dráze v areálu Park sportu Hrubá Voda.
9:09Líbí32Přes dvě desítky hráčů vyzvalo šachového mistra přímo na náměstí Dvaadvacet stolů s šachovnicemi a za nimi zájemci o královskou hru, kteří se odvážili utkat s mezinárodním mistrem Pavlem Šimáčkem. Tak vypadala tradiční akce v rámci Olomouckého šachového léta na olomouckém Horním náměstí. Řada hráčů brala simultánku velmi vážně a pečlivě se na ni připravovala, zatopit mistrovi ale dokázala jen hrstka.
8:46Líbí50Ve dvou se to lépe táhne! Přijďte cvičit s kamarádkou a získejte měsíc cvičení zdarma. ;-) V Contours Fitness – nejoblíbenějším fitness pro ženy s kruhovým tréninkem v ČR. Účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou.  
8:02Líbí41Řidiči POZOR! Ulice Švermova v centru Olomouce je částečně uzavřena! Důvodem je výstavba horkovodu. Dopravní omezení platí ode dneška do 8. srpna.
8:00Líbí Teplota dnes ráno dosáhla 20.8 °C
7:26Líbí48Dne 30. července 1999 proběhla druhá část demontáže kovových plastik Sloupu Nejsvětější Trojice v Olomouci. Sejmuté sochy a kotevní prvky určené k restaurování byly převezeny do Prahy k dalšímu posouzení a postupnému uvedení do náležitého stavu.
6:32Líbí41Dnes Vám doporučuji loupáček za 5 Kč. Přijďte si k nám do Rašnerova pekařství v Denisově ulici. Těšíme se na Vás!
6:30Líbí47Narozeniny dnes slaví herečka Alena Vránová (*1932), americký zpěvák Paul Anka (*1941), francouzský herec Jean Reno (*1948) i američtí herci Arnold Schwarzenegger (*1947) a Hilary Swank (*1974). Gratulujeme!
6:00Líbí52Dobré ráno, Olomouci! Roku 1419 se odehrála První pražská defenestrace: Pražský lid vedený knězem Janem Želivským podnikl útok na Novoměstskou radnici. Přítomné konšely shodili z oken a ubili. Touto událostí začínají husitské revoluce.
Úterý 29. července 2014
20:18Líbí30Mora začala přípravu těsnou prohrou v Třebíči Mora odstartovala letošní sezónu. Zatím pouze v přípravných duelech. Aktuálně čítá kádr Kohoutů téměř sedm kompletních formací. Trenéři zkouší pět hráčů, proto ze začátku přípravy o výsledky tolik nepůjde. Na ledě tradičního soupeře z první ligy Třebíče Kohouti prohrávali už 3:0, vrátili se do zápasu, ale více než na snížení stavu o jednu branku to nestačilo.
20:15Líbí30Hokejisté HC Olomouc prohráli v první přípravném utkání na extraligovou sezónu na ledě prvoligové Třebíče 4:3. Branky Kohoutů dali Švaňhal, Matai a Novotný. REFERÁT z utkání.
19:37Líbí64Viděl už někdo z vás na dovolené něco takového? Tomu říkám koncert! Rafinovanost v lákání turistů opravdu nezná mezí. Podívejte se...
18:51Líbí78Dnešní večer si můžete zpříjemnit ve společnosti filmu: Kino Cinestar má na programu klasický mytologická příběh Hercules ve 20:00 ve 3D a ve 21:00 ve 2D. Nabízí také novou českou komedii Díra u Hanušovic v 19:20 a 21:30.
18:23Líbí76Poslední úterý v měsíci červenci patří v Patnáctce, jak jinak, pravé Summer party! Otevřeno od pondělí do pátku od 21 hodin. Tak se přijďte zchladit, nebo schovat před bouřkou. ;-)
17:53Líbí62Kino poháněné lidskou silou v praxi! Je tu druhá část workshopu Kino na vlastní pohon aneb Jak lze přeměnit lidskou energii na elektrickou? V letním kině si dnes večer promítá film Kluk na kole, režie: bratři Dardennové. Co k tomu potřebujete: jedno kolo, dvě nohy a ještě něco navíc. Na místě budou k dispozici lektoři – kluci z Bajkazyl Olomouc – a návod, jak si sestavit kino poháněné šlapáním v sedle. Začátek v 21:30.
17:24Líbí58Dynamit a tvrdý alkohol prospívají dlouhověkosti – nebo alespoň právě stoletému Allanovi Karlssonovi. Místo oslavy ale pouze v papučích proleze oknem domova důchodců a dá se na útěk. Kino Metropol uvádí dnes večer ve 20:00 komediální drama Stoletý stařík, který vylezl oknem a zmizel.
16:39Líbí56Nádherné počasí, krásné ženy, sympatičtí muži, zlatý písek, voda, pohodová hudba, sportovní napětí a endorfíny. Přijďte si zpestřit léto, zažít spoustu zábavy, či najít nové přátele na amatérském bechvolejbalovém turnaji Šantovka Amateur Beach Cup 2014! Přihlásit se můžete až do 22. srpna. Turnaj se uskuteční 30. srpna. Více informací zde.
16:00Líbí Teplota dnes odpoledne dosáhla 27.7 °C
15:54Líbí62HAPPY HOUR ITALIANO!!! Ve čtvrtek 31.7. od 18:30 vás zve Italia Market na další pokračování úspěšného italského aperitivu! Tentokrát budete moci ochutnat spaghetti all'aglio e olio, panini s mortadellou, vynikající ledově vychlazený meloun a spoustu dalších dobrot dle vašeho přání. K pití řadu výborných italských vín a také námi připravený APEROL SPRITZ! Nově se konečně budete moci také posadit. Těšíme se na vás!
15:12Líbí57Přijďte se pobavit na pétanque! Vyberte si – chcete si zahrát vlastní hru, nebo raději budete fandit svým favoritům? Vydejte se na na olomoucké Horní náměstí a zapojte se do turnaje – každý večer budou vyhlášeni vítězové, na které čekají hodnotné ceny. Volná hra od 10 do 16 hodin a turnaj se pak rozehraje od 16 do 21 hodin. Přijďte se také podívat na malý trh s občerstvením, pitím a ručními řemeslnými výrobky. Do 1. srpna je tu Pétanque Open! Více na www.cesimajikoule.cz. ;-)
14:45Líbí56Muzea umění Olomouc právě zpřístupňuje databázi umělců střední Evropy! Od konce roku 2011 pracoval tým kurátorů Muzea umění Olomouc na projektu nazvaném Central European Art Database (CEAD). Cílem bylo vytvořit online databázi výtvarného umění a umělců druhé poloviny 20. století v zemích tzv. Visegradské čtyřky. Od 1. srpna bude projekt veřejně dostupný na adrese: www.ceadata.eu. Veřejnou prezentaci databáze, která vznikla díky grantu Visegradského fondu, plánuje muzeum na říjen, kdy také otevře rekonstruovaný vstup do budovy v Denisově ulici.
14:20Líbí48Včelí úly a posedy trnem v oku neznámého žháře. Hasiči si do série připsali již šestý zásah. Kdo za požáry stojí? Další posed shořel v neděli v plamenech. Jde při tom již o šestý případ stejného ražení za několik posledních měsíců. Pravděpodobně za ním, stejně jako i za všemi ostatními, stojí neznámý palič. Trnem v oku mu jsou včelí úly a posedy. Naposledy se v neděli 27. července v popel proměnil posed u Štarnova. Podívejte se na video ze zásahu.
14:18Líbí61HC Olomouc hraje svůj první přípravný zápas na extraligovou sezonu. Mora hraje od 17:30 v Třebíči s Horáckou Slávií.
14:11Líbí53Hrad ve Šternberku obsadily slavné české kapely, podpořit je přišlo asi 2 500 diváků Organizátoři letošního ročníku tradičního festivalu Šternberský kopec vsadili na ověřené kapely českého hudebního rybníčku. A tak se diváci, kteří se od jedné hodiny začali shlukovat před branami šternberského hradu, mohli těšit nejen na lokální kapely, ale třeba také Support Lesbians. Divokého Billa, Flerety nebo Vypsanou Fixu. A diváků přišlo zhruba 2 500 diváků.
13:51Líbí46Na akademickém mistrovství světa v cyklistice se v polské Jelení Hoře neztratili ani jezdci z Univerzity Palackého. V silničním závodě obsadil Jiří Polnický páté místo, Tereza Gargelová skončila v polovině výsledkové tabulky. Více se dočtete zde.
13:21Líbí45Upozornění pro řidiče! Kvůli výstavbě horkovodu jsou částečně uzavřeny Kateřinská ulice a třída 17. listopadu v centru Olomoucedo 19. září, a také ulice Aksamitova a Mlýnskádo 29. srpna.
12:49Líbí60V sobotu 2.8. se v Babicích u Šternberka hraje turnaj v malé kopané "InterCup". Volná místa stále jsou. Hraje se dle pravidel MF Olomouc. Pro vítěze je připraven putovní pohár a zajímavé ceny.
12:14Líbí59POŘÁDNEJ SJEZD NA KOLOBCE! Tuto středu a pátek 30.7. a 1.8. Zažijte ten úžasný pocit společně s kamarády a rodinou. Start je u hospůdky Pohořanská Bouda, cíl v cukrárně a restauraci U Bláhů. Celá trasa je velmi svižná a pojedete jen z kopce po asfaltové cestě. Vhodné pro starší děti a dospěláky. Rezervujte si koloběžky ještě dnes na tel. 604 760 476 nebo info@rideon.cz. Více informací na www.rideon.cz.
12:00Líbí Teplota dnes v poledne dosáhla 25.2 °C
11:57Líbí378Univerzita Palackého zabodovala v prestižním žebříčku nejkvalitnějších světových univerzit Olomoucká univerzita se může pyšnit významným úspěchem. V žebříčku nejkvalitnějších světových univerzit, který sestavuje „The Center for World University Rankings (CWUR)“ se umístila na obdivuhodném 804. místě. Do tohoto výběru se Univerzita Palackého dostala vůbec poprvé. Takový úspěch se poštěstí pouze třem procentům vysokých škol na světě.
11:46Líbí60Olomoucké kulturní prázdniny chystají další zajímavou akci! Ve čtvrtek 31.7. si rezervuje místo před Terezskou bránou u pivovaru Moritz. V 16:00 uvidíte v akci Cirkus LeVitare: LeVitare připlouvá a k tomu cirkusový workshop pro děti; ve 20:00 se představí Kon Sira s osobitou interpretací tradičních písní sefardské diaspory a Balkánu. Vstupné DOBROVOLNÉ!
11:39Líbí64Toužíte po oáze klidu a pohody? Hydrovariant dodává bazény a vířivky přesně podle vašich představ Máte domek se zahradou a k dokonalosti vám chybí jen bazének, který by skvěle zapadl do okolního prostředí? Nebo milujete relax ve vířivé či masážní vaně a plánujete si nějakou pořídit domů, protože finance utracené za wellnes pobyty by stačily ke koupi vlastní vířivky? Tak či onak, obraťte se na odborníky. Firma Hydrovariant sídlí na Řepčínské ulici jednu autobusovou zastávku před přírodním koupalištěm Poděbrady.
11:21Líbí58Dejte si dnes k obědu něco speciálního: Pečené husí stehýnko na černém pivu s červeným zelím a karlovarským knedlíkem. To je dnešní nabídka v restauraci Arigone. Případně si můžete vybrat z nabídky Poledního menu. Přejeme vám dobrou chuť!
10:47Líbí49Do Olomouce míří přední tuzemští i světoví šachisté. Ve středu 30.7. začíná mezinárodní festival Olomoucké šachové léto. Využijte příležitost zahrát si pod širým nebem v centru města – to můžete dokonce už dnes – na Horním náměstí se rozehraje od 16:00 simultánka na 20 stolech, kterou odehraje stejně jako loni český reprezentant a olomoucká jednička Pavel Šimáček. Ve středu pak začíná královská hra – startují uzavřené mistrovské a velmistrovské turnaje. V plánu je i klání seniorů či v bleskovém šachu. Šachový festival potrvá do 7. srpna.
10:13Líbí47Včera jsme vás informovali o krádeži kamionu i s celým nákladem z parkoviště ve firmy na ulici J. V. Pavelky v Olomouci. Co se ukrývalo na jeho korbě? 1483 pneumatik různých druhů a rozměrů. Škoda se vyšplhala na nemalých 3,6 milionů korun. Včera odpoledne se však kamion podařilo najít – u Solných mlýnů v Olomouci, bohužel bez nákladu. Pachatel nadále zůstává neznámý.
9:50Líbí57Rychlé rande Olomouc – přijďte se seznámit, pobavit a vychutnat šálek dobrého kafe – v pátek 8.8.2014 od 18:30, věková kategorie 30-40 let. Randevkavarne.cz
9:25Líbí48Až do 8.8. probíhají na třídě Míru opravy sdělovacího kabelu AČR. V souvislosti se stavebními pracemi je do prostoru zastávky U Zlaté koule směr Globus umístěn kontejner a dojde k zúžení přilehlého jízdního pruhu. Zastávka U Zlaté koule se proto podle potřeby posunuta o cca 20 metrů k přenosnému označníku.
8:59Líbí56POZOR! Soutěžní Bleskovka: Kdo jako první klikne na tento odkaz, vyhrává vstupenku na 1 hodinu bowlingu v Bowland Bowling Center v olomoucké Galerii Šantovka.
8:24Líbí80Lutínští policisté jdou po kyberzloději, z důvěřivé ženy vylákal přes dvě stě tisíc V poště je má skoro každý. Dojemné příběhy o nemocném velebohatém a veleštědrém příbuzném, který potřebuje vaši pomoc či podílu ze zlatých dolů, které čekají jen na vás. Stačí poslat malou částku na manipulační poplatky… Většinou podobné zprávy skončí v koši, osmatřicetiletá žena z Lutína jim ale uvěřila. A přišla o více než dvě stě tisíc korun. Lutínští policisté teď na neznámého kyberzloděje zahájili štvanici.
8:21Líbí57Na Výstavišti Flora Olomouc se už vše připravuje na největší a nejstarší českou květinovou akci – letní etapu mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2014. Své brány otevře od 14. až 17. srpna v pavilonu A. Těšit se můžete na staronový unikát – květinovou přehlídku – výstavu Vyznání růžím. Uvidíte nově vyšlechtěnou žíhanou krasavici z Hamburku Abrakadabra, ale i další jako nově vyšlechtěnou odrůdu begonie, nový český mečík, čerstvě vyšlechtěné odrůdy šalvěje...
8:00Líbí Teplota dnes ráno dosáhla 19.6 °C
7:31Líbí52Olomoucká městská rada vydala dne 29. července 1352 mlecí řád. Řemeslnické řády se týkaly i zařízení mlýna, trestů za zcizování mouky a povinností majitelů mlýna, mlynářů a pekařů, kteří mleli.
6:34Líbí51Dnes pro vás máme Honzovu buchtu s tvarohem za 9 Kč a anglický rohlík se slaninou a sýrem za 15 Kč. Přijďte si k nám do Rašnerova pekařství v Denisově ulici. Těšíme se na Vás!
6:30Líbí55Narozeniny dnes slaví herec Michal Suchánek (1965), herečka a hlasatelka Saskia Burešová (1946) a španělský automobilový závodník Formule 1 Fernando Alonso (*1981). Gratulujeme!
5:14Líbí52Letní Flora se blíží, letos se obnoví oblíbená květinová přehlídka Vyznání růžím Pouhé dva týdny zbývají do začátku letní etapy veletrhu Flóra. Tentokrát se na scénu vrací velmi oblíbená květinová přehlídka, která do Olomouce vždy spolehlivě nalákala davy návštěvníků: výstava Vyznání růžím. Poprvé se vám představí také nově vyšlechtěná odrůda begonie nebo nový český mečík.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

RD 4+kk Olomouc - Radíkov
Obec

Olomouc - Radíkov

Cena

4.590.000,-Kč

Přehled všech nabídek »

Partnerské weby:    Brno     Plzeň     Přerov     České Budějovice     Pardubice     Hradec Králové     Ústí nad Labem     Liberec     Ostrava     Zlín

© 1997-2014 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace