Reklama

Sobota 24. června 2017, venku je 15 °C

Svátek má Jan

Aktuálně z Olomouce

Bleskovky

Pondělí 24. 9. 2012 / 17:18

17:57

Vůdce Autobotů Optimus Prime zmizel. Světem zmítá zuřivá válka mezi lidmi a ostatními Transformery. V pořadí pátý film Transformers, který přímo navazuje na čtvrtý díl, jenž nesl podtitul Zánik, asi nemohl mít beznadějnější výchozí situaci... Dnes ve 21:10.

16:50

Koncertovat se dnes večer bude v Jazz Tibet Clubu. Tady se od 20:00 představí americká kapela ASTRONAUTALIS & BAND. Nenechte si to ujít...

15:46

Už se to blíží! 25. června ožije již podruhé Korunní pevnůstka atmosférou Apeninského poloostrova. Letošní ročník je zaměřený na region Veneto (Benátsko): benátské masky, žongléři a artisté a zábava nejen v duchu námořní historie Benátek. Po loňském velkém zájmu se rozšiřuje gastronomická nabídka: těstoviny, pizza, speciality i z Benátska, studené delikatesy i sladkosti a další... Přijďte se pobavit!

14:40

Čtvrtý ročník největšího sportovního veletrhu na Moravě Moravia Sport Expo se dnes a zítra koná na Výstavišti Flora. Novinkou akce je Veletrh sportovních klubů, na kterém si můžete vybrat sport jak pro sebe, tak pro své ratolesti... 

13:37

Třicátnická komedie o vztazích, životních rozhodnutích a taky o tom, kde jsme mohli být, kdybychom tenkrát udělali něco jinak, se chystá v Divadle TramtarieDruhý život Veroniky klasicky od 19:30.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Nejčtenější články

Další články

Přejít do zpravodajství