Dnes je pátek 12. února 2016, svátek má Slavěna
Aktuální teplota: 0.6 °C

Bleskovky

Dnes je pátek 12. února 2016
0:06Dnešek: přichází Valentýn, vychází víkendové tipy Čím bude zajímavý dnešní den? Co se bude dít ve městě Olomouci? Přinášíme pro vás telegrafický přehled dnešních očekávaných událostí ze světa společenského života, zábavy i dopravy.
Čtvrtek 11. února 2016
19:49

Restaurace Moravský Grunt v Topolanech pro vás připravuje na 12. 2. - 14. 2. 2016 TRADIČNÍ ZABIJAČKOVÉ HODY. Můžete se těšit na domácí jitrnice, jelita, tlačenku, zabijačkovou polévku, pečené maso, škvarky a další vepřové dobroty. Nabídka vín bude opět rozšířena o vhodná moravská vína z vinařství Vinselekt Michlovský, Vinofol Novosedly a zajímavé kousky od menších vinařů a také o pivní speciál z minipivovaru Kosíř. Rezervace na telefonu 777 798 987 nebo osobně v restauraci.

18:07

Pražští lamači dívčích srdcí se svým melodickým punkrockem znovu v Olomouci, tentokrát v akustické verzi. K tomu klasicky hamburgry (i vegetariánská verze), Captain Morgan za akční cenu...prostě by to zase mohl být příjemně strávený večer v našem 21 Rock´n´Roll Cafe, co říkáte? :-) A to za směšných 30 kaček, ať mají kluci na naftu ;-) Startujeme 27. února 2016 ve 20:00. See ya!

17:40V popelářském voze byl nalezen mrtvý muž Pracovníci sběrného dvora v ulici Na Sezníku našli dnes odpoledne rozdrcené tělo v popelářském voze. Lékař konstatoval u jednačtyřicetiletého muže smrt, příčinou byla devastující zranění, když tělo prošlo lisem sběrného vozu.
17:35
Pracovníci sběrného dvora v ulici Na Sezníku našli před 13:30 rozdrcené tělo v popelářském voze. Lékař konstatoval u jednačtyřicetiletého muže smrt, příčinou byla devastující zranění, když tělo prošlo lisem sběrného vozu.

 

17:28

Více než deset milionů korun z městského rozpočtu směřuje v letošním roce na opravu mostů a lávky pro pěší ve vlastnictví města Olomouce. Radní schválili seznam, který zahrnuje celkem pět důležitých položek.Většina mostních objektů umožňuje překonání Mlýnského potoka, v jednom případě jde o most přes řeku Oskavu v Chomoutově.

16:44

Chcete si ulehčit práci v kuchyni? Přijďte si vybrat nového pomocníka do naší prodejny Tescoma na ulici Erbenova 2 v Olomouci (u Ušatého domu).

16:07

Taneční klub ENOLA otevírá nové kurzy kabaretních a muzikálových tanců, a to už v březnu. Bližší informace najdete na www.enoladances.eu.

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 4.8 °C
15:49Třicetiletý muž zemřel na Heyrovského po pádu z balkonu. Zřejmě z něj vyskočil Třicetiletý muž vyskočil dnes před tři čtvrtě na tři z balkonu na ulici Heyrovského 21. Záchranáři se ho nějaký čas pokoušeli oživit, bohužel se jim to nepodařilo.
15:44

Sebevrah vyskočil na ulici Heyrovského 21 z okna panelového domu. Podle informací z místa to zřejmě nebyl žádný z obyvatel. Zjišťujeme podrobnosti.

15:29

kině Metropol dnes od 17:30 dávají film Zkáza krásou. Na sklonku života Lídy Baarové natočila Helena Třeštíková otevřenou zpověď kdysi milované a následně zatracované hvězdy na pozadí unikátních materiálů z několika evropských filmových archivů i ukázek slavných rolí této herečky...

14:37Jak bude vypadat náměstí Republiky? Město chce diskuzi, zapojit se může každý Náměstí Republiky a přilehlé ulice čeká v nejbližší době rekonstrukce inženýrských sítí. Po ní by mohla tato část města změnit tvář. Jaká bude? Město má k dispozici šestnáct let starou studii a chce do diskuze zapojit i občany.
14:17

Neprošel Váš vůz na STK zpřísněnými požadavky na emise, které platí od 1.1.2016. V AUTOEXPRES pro Vás máme řešení. Provádíme čištění filtrů pevných částic i katalyzátorů. Více info na našich stránkách www.auto-expres.cz nebo na telefonu 608 344 300.

13:34

Svatební Agentura a svatební salon Váš den vám nabízí Valentýnskou slevu snubních prstenů, a to pro objednávky uzavřené do 29.2.2016. Využijte této mimořádné nabídky; potřebné informace najdete ZDE. Těšíme se na vás v Litovli.

12:51Mladé tenisové naděje ovládnou Vésku, uskuteční se tu mistrovství Evropy družstev Sportovní klub Véska bude dva nadcházející víkendy hostit prestižní akci 2016 TENNIS EUROPE WINTER CUP BY HEAD, hlavní událost halového kalendáře TENNIS EUROPE v roce 2016.  Tento vrchol halové (týmové) sezóny sdružuje výkonnostní špičku chlapců a dívek z Evropy do dvanácti až šestnácti let.
12:50Dárky na Valentýna, které potěší Minulý týden jsme vám doporučili, kam vzít svou drahou polovičku na romantickou valentýnskou večeři. Tentokrát se zaměříme na to, co z nepřeberného množství dárků, které na vás koukají ze všech červených, růžových a srdíčkových výloh, vybrat tak, aby vaše polovička byla spokojená. Kromě klasických květin můžete překvapit i celou řadou zážitků, které si můžete vychutnat buď společně, nebo se svým partnerem.
12:11

Květinářství Bezvakytka otevírá pro všechny zamilované i v neděli 14.2.2016 od 9-12hod. Máme pro Vás objednané krásné a čerstvé květiny z dovozu i z Česka. Rozvoz je o víkendu bez příplatku. :)

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 4.7 °C
11:22

Čtvrtek Vám ozvláštní saunové ceremoniály. Pokud se vydáte odpoledne do Aquaparku Olomouc. Dnes si pro Vás saunér Zdeněk připravil Vonný ceremoniál a Ruskou baňu. Jedinečná procedura, která očistí, naladí a zpestří Váš pobyt v rozehřáté sauně začíná vždy v 16.15, 17.15, 18.15 a 19 hodin.

10:32

Na speciální Valentýnské menu se můžete těšit v neděli 14. února v Restaurantu OLIVA. Zarezervujte si co nejdříve stůl na telefonu 585 722 103 a překvapte svoji lásku. ;-)

10:05

Ač počasí lyžování příliš nepřeje a například oblíbený Ski areál v Hlubočkách je už mimo provoz, ještě stále je v provozu dost areálů v okolí Olomouce. Podívejte se do našeho Přehledu sjezdovek, kde najdete aktuální informace.

9:49Malí mravenečníci v zoo rostou jako z vody, podívejte se Velkou radost měli v sprnu a v září v olomoucké zoo. Narodila se tu mláďata mravenečníka stromového i velkého. Jak se jim daří nyní? Obě rostou jako z vody. Zatímco samička mravenečníka velkého se ještě vozí na mámině hřbětu, podstatně menší samec mravenečníka stromového je kontaktní a naše návštěva ho velmi zaujala. Podívejte se na naši reportáž.
9:17

Bar Jak se sluší a patří vás zve tuto sobotu 13. února na Hudební večer s názvem Valentýn u klavíru. Od 20. hodiny se můžete se svoji drahou polovičkou těšit na příjemné klavírní melodie v podání Jakuba Knápka. Vstup zdarma. ;-)

8:31Ladislav Minář odpovídal novinářům i fanouškům Sigmy Sigma v sobotu startuje jarní část soutěže. Na tiskovku před sezónou dostali kromě novinářů pozvánku i fanoušci, kteří mohli klást dotazy na trenéra Jílka i sportovního ředitele Ladislava Mináře. Po rozhovoru s trenérem Václavem Jílkem vám přinášíme také rozhovor s Ladislavem Minářem a také výběr nejzajímavějších dotazů z řad fanoušků Sigmy. Tiskovka s fandy se povedla, kéž by nastartovala i úspěšné jaro olomouckých fotbalistů.
8:23

Už plánujete víkend a zvažujete návštěvu plesu? Všechny zajímavé akce najdete v našem Přehledu plesové sezony 2016.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 2 °C
7:34

Komu se nelení - tomu se zelení! Přestože dle kalendáře je stále zimní období, v naší prodejně se již můžete pokochat pastelovými barvami jarní kolekce běžecké obuvi Asics. Výběr odpovídajících běžeckých bot na pevné podklady, nebo do terénu, Vám pomohou vybrat naši prodavači v prodejně  Mader sport na Denisové ulici.

7:00

Na scéně Nového divadla v Hodolanech se 11. února 1950 poprvé objevil muzikál. Byl to Divotvorný hrnec v české adaptaci Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Scénu vytvořil Oldřich Šimáček a v hudebním nastudování dirigenta Petra Doubravského muzikál inscenoval šéf opery Krajského oblastního divadla František Paul. Hlavní role nastudovali: František Paul – vodník Čochtan, Eva Šenková – Káča (rodiče herečky Jany Paulové) a Josef Bek – Woody.

6:30

Narozeniny dnes slaví lyžařka Šárka Strachová (*1985), moderátorka Emma Smetana (*1988), herec Jan Révai (*1974), Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (*1990), herečky Natalie Dormer (*1982) a Jennifer Aniston (*1969) a americká zpěvačka Sheryl Crow (*1962).

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Dne 11.2.1938 Britská rozhlasová a televizní společnost BBC uvedla první vědeckofantastický televizní pořad – adaptaci části hry Karla Čapka R.U.R.

0:06Dnešek: valentýnské dárky i mravenečníci Čím bude zajímavý dnešní den? Co se bude dít ve městě Olomouci? Přinášíme pro vás telegrafický přehled dnešních očekávaných událostí ze světa společenského života, zábavy i dopravy.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Sennheiser XL URBANITE WIRELESS

Sluchátka Sennheiser URBANITE XL WIRELESS jsou vytvořena přímo pro Generaci Y, tedy pro aktivní lidi 18 až 25 let.

Cena: 7 450 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace