Dnes je úterý 30. srpna 2016, svátek má Vladěna
Aktuální teplota: 15.8 °C

Bleskovky

Dnes je úterý 30. srpna 2016
0:06Dnešek: pozveme vás na varhanní festival i francouzský večer na letňáku Je tu úterý. Jaké bude? Pozveme vás na několik zajímavých akcí: na zvířátka i hudební zážitky.
Pondělí 29. srpna 2016
18:07

Ben-Hur je epický příběh potomka významného knížecího rodu z Jeruzaléma, jehož adoptivní bratr Messala, vysoce postavený příslušník římské armády, ho křivě obviní ze zrady. Jeho rodina včetně milované manželky skončí ve vězení a on sám je zbaven majetku a odsouzen k doživotním galejím... Už dnes ve 20:00 v kině.

16:59

Olomoucké kulturní prázdniny končí už 31. srpna. V tento večer od 20:00 vystoupí holandská kapela Leif De Leeuw Band.

16:15

Provozně-ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze nabízí ve svém Konzultačním středisku v Šumperku bakalářské (Bc.) a navazující magisterské (Ing.) studium oboru Veřejná správa a regionální rozvoj kombinovanou formou (dálkově o víkendech). Hledáte-li v těchto dnech možnosti zajímavého vysokoškolského studia v našem kraji, s dobrou možností uplatnění po ukončení, pak byste se zde měli rozhodně informovat. Přihlásit se je možné i elektronicky, a to na webu http://is.czu.cz

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 23.6 °C
15:45

Srdečně Vás zveme do prodejny produktů pro zdraví v centru města - Obchůdek u zeleného věnce na Dolním náměstí č. 8. Prodáváme přírodní produkty pro zdraví, čaje a koření Sonnentor, aromaterapeutické prostředky od K. Hádka, doplňky stravy Barny´s a další kvalitní a prověřené výrobky.

15:32

Tým SK Sigma Olomouc nebude hrát zápas 5. kola Fotbalové národní ligy doma proti FC MAS Táborsko v původním termínu 2. 9. 2016. Utkání bylo odloženo na neurčito. Důvodem je nominace hráčů SK Sigma Olomouc do reprezentačního výběru.

15:10Policie pátrá po Brunovi Juříčkovi. Ztratil se z oslavy v Bělotíně Od 28. srpna pátrají kriminalisté Policie ČR po pohřešovaném Brunovi Juříčkovi narozeném 4. 1. 1934, který žije v okrese Přerov. 27. srpna byl senior na oslavě u příbuzných v Bělotíně, odešel se projít a už ho nikdo neviděl.
14:31

Galerie Labyrint zve na výstavu malíře Miloše Mlhy Uhřína. Výstava bude zahájena 9. září a potrvá do 30. září.

13:42

Podívejte se u nás na nové trendy v kuchyních. Využijte zvýhodněné nabídky! Sleva 25 % na kuchyně. Sleva 10 % na spotřebiče, sleva 20 % na vestavěné skříně. Vyberte si jakoukoliv kuchyň. Pokud si ji objednáte do KONCE měsíce, UŠETŘÍTE až 25 %.

13:19Pevnost poznání nabídne nové kroužky. Centrem zájmu bude YouTube i přírodověda Věda na kanálu YouTube, ale také ve víru sociálních sítí. Věda v přírodě, ale i v divadelním sále nebo ve výtvarné dílně. Na půdě interaktivního muzea vědy Pevnost poznání Univerzity Palackého startují s novým školním rokem také nové vědecké kroužky pro děti. Pod vedením lektorů při nich školáci rozvinou své kreativní i komunikativní dovednosti a ještě si užijí spoustu zábavy.
12:34

Pokud již máte vybranou svou dovolenou, nezapomeňte si včas objednat i přepravu na a z letiště. Vaše dovolená začíná již cestou na letiště! Opět pro vás chystáme zajímavé nabídky, aby Vaše cesta na dovolenou byla pohodová, bezpečná a bez stresu! Jen my máme na palubě Wi-Fi, občerstvení, tablety a pro děti rádi vezmeme i hračky :)

12:02

Léto vyvrcholí v Aquaparku, buďte u toho!! Bavte se pod rozzářeným nebem, nechte se hýčkat maséry a osvěžte se ledovým drinkem. To vše v úterý 30. 8. 2016.

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 24.3 °C
11:39

5 nutričně vyvážených jídel denně již od 210 Kč / den. Nejlepší nabídka v Olomouci. Objednávejte stravovací programy 5 000 -10 000 KJ s vyletněnými jídelníčky. ROZVOZ po Olomouci zdarma! Objednávky možné i na 5 dní - odpočiňte si od vaření a užívejte zbytek letních dní.

11:05

Úplně první letošní burčák ve Vinotéce VÍNO HRUŠKA budete mít možnost ochutnat od 9. září. Těšit se už teď můžete na ten z odrůdy Muškát moravský. Tak se pak určitě zastavte. ;-)

10:36Olomoučtí juniorští veslaři mají zlato z mistrovství světa Obrovský úspěch zaznamenali junioři Veslařského klubu Olomouc, kteří se v uplynulém týdnu představili na Mistrovství světa juniorů v Rotterdamu. Z rozbouřených vod tamního kanálu vylovili dva mistrovské tituly. Svěřenci olomouckých trenérů Luboše Zapletala a Daniely Hlaváčové přiváží do svého mateřského klubu zlato po dlouhých třiceti letech.
10:30

V sobotu 27. srpna za krásného počasí se uskutečnil již 14. ročník Leteckého dne v Olomouci na letišti v Neředíně. V rámci doprovodného programu se prezentovali také policisté, kteří návštěvníkům ukázali služební vozidlo, jízdní kola cyklohlídky, opilecké brýle, laserovou střelnici a policejní veterán si s dětmi zasoutěžil ve skládání policejního znaku a služebního vozidla.

 

10:14Dva mladí podvodníčci vyměnili použitý telefon za nový přímo v prodejně. Poznáte je? Dva vykutálení chlapci zřejmě potřebovali novou nebo náhradní baterii do telefonu. A tak zašli do obchodu v OC Haná a nechali si prodavačem telefon předvést. V nestřežené chvíli ho pak v krabici nahradili identickým modelem. Ale bez baterie. Pokud někoho z povedené dvojice poznáte, volejte linku 158.
10:11

Atelier ROMANTICA vám nabízí vyzkoušet si práci s živými čerstvými květinami a uvázat si krásnou kytici či se naučit, jak se správně starat o řezané květiny. A to formou kurzu, který se bude konat ve čtvrtek 8. září 2016 od 16. do 18. hodiny. Pozor - kapacita je omezená na pouhých 6 osob, a uzávěrka přihlášek je 2. září do 12. hodiny. Další informace získáte na prodejně nebo zde.

9:44Glosa Jana Procházky: o padání domů i nočních vlacích Deníček si nepíšu. Říkám to často. Jen mám občas plnou hlavu postřehů. Třeba o padání baráků v Olomouci. Nebo o nočních vlacích a taky o tom, že končí léto. I o tom, že hltat není zdravý...
9:33

Chcete-li si dát opravdu zdravý oběd, pak rozhodně vyzkoušejte VEGAMENU. Vaří zde jídla, která chutnají a po kterých se budete cítit dobře. Vycházejí z vegetariánské a veganské kuchyně a jsou určena pro ty, kdo si chtějí zpestřit jídelníček, ochutnat nové recepty a vyzkoušet, že zdravé může znamenat i chutné a cenově dostupné. Vyberte si z nabídky poledního menu.

9:19Pohár míru v házené žen vyhrály už potřetí za sebou hráčky Duslo Šala Svěřenkyně trenéra Michala Lukačína po oba dny suverénně kralovaly, porazily všechny své soupeřky a odvezly si domů cennou trofej, kterou kapitánka týmu Eva Veselková převzala z rukou olomouckého primátora Doc. Mgr. Antonína Staňka, českého senátora Ing. Martina Tesaříka a předsedy klubu DHK ZORA Olomouc Ing. Vítězslava Růžičky. Házenkářky Zory Olomouc skončily v silné konkurenci slovenského, polského a litevského týmu na čtvrtém místě.
8:23

Začátek školního roku se nezadržitelně blíží! Pro ten čas si pro vás společnost Arscom připravila školní a podzimní kolekci 2016 celokožených botiček od firmy Jonap, American CLUB - řádně certifikované státní zkušebnou ITC Zlín, papučky, tenisky, boty, gumáčky pro děti školou povinné. Najdete nás na stánku v OC HANÁ, prodejna FLIXI, OC TESCO Prostějov. V naší nabídce najdete také dětské čepice a další.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 18.6 °C
7:15

U příležitosti svých padesátých narozenin navštívil císař František Josef I. 29. srpna 1880 manévry v Olomouci. V 7 hodin ráno začaly manévry u Hněvotína, v 10 hodin navštívil císař vojenskou nemocnici na Klášterním Hradisku a odpoledne pak budovu německého reálného gymnázia a chrám sv. Mořice.

6:30

Narozeniny dnes slaví arcibiskup olomoucký Jan Graubner (*1948), hokejista Martin Erat (*1981) a režisér Saša Gedeon (*1970). 

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Roku 1526 v bitvě u Moháče porazili Osmani v čele se sultánem Sulejmanem I. vojsko Ludvíka Jagellonského, uherského a českého krále, jenž se při útěku z bojiště utopil.

0:06Dnešek: končí prázdniny, čekají nás bouřky Máme tu pondělí. Poslední sprnové. Jaké bude? 

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Rozbitý displej na Sony Xperia Z1 Compact?

Máte rozbitý displej na Sony Xperia Z1 Compact? Výměna displeje na počkání na pobočce v Olomouc City.

Cena: 2 950 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace