www.olomouc.cz - hlavní stránka
Dnes je úterý 31. března 2015, svátek má Kvido
Aktuální teplota: 3.7 °C

Bleskovky

Dnes je úterý 31. března 2015
22:27Líbí27Hasiči zasahovali odpoledne v Olomouci také u jedné kuriozní události. Ze stromu stojícího poblíž výškové budovy sundávali plastovou židličku, která pravděpodobně někomu uletěla z balkonu. Židlička byla ve výšce asi 6. patra a hasiči ji sundali dolů pomocí výškové techniky. :-)
21:59Líbí32Hasiči v Olomouckém kraji v průběhu odpoledne a večera vyjížděli kvůli větru k dalším čtyřem desítkám událostí. Jednalo se převážně o popadané stromy a větve na komunikace. Nejvíce výjezdů hasiči zaznamenali mezi 20. a 21. hodinou, kdy se nad Olomouckem, Šumperskem a Přerovskem přehnal silný vítr. Těchto výjezdů je asi třicet a další hlášení o popadaných stromech stále přichází. V terénu jsou profesionální hasiči z Olomouce, Přerova, Lipníku nad Bečvou a Šumperku a spousta dobrovolných jednotek.
20:35Líbí12Kohouti v baráži poprvé zaváhali Kohouti nastoupili ve 4. kole extraligové baráže opět proti Slavii Praha. Tu porazili v předchozím kole doma v neděli 2:0. Odveta se málem nehrála, Slavia hlásila střevní potíže 22 hráčů, ale HC Olomouc odložení zápasu odmítl. Svaz duel odložit nemohl, musel by mít vyjádření hygieny. Slavia nakonec zápas zvládla přes potíže lépe a porazila Moru v normální hrací době 2:1.
20:00Líbí48Část Olomouce, včetně největších sídlišť Povel a Nové Sady se zahalila do úplné tmy. Kdy bude obnoven přívod elektrické energie, zatím není jasné.
18:43Líbí76V U-klubu se dnes večer chystá Československá party! A i když bude tento semestr jen jedna, bude to stát za to! Celý večer a celou noc se budou hrát největší české a slovenské pecky posledních 30 let! Naladíte se na atmosféru letních hudebních festivalů a starých dobrých českých diskoték a rockoték. ;-) Od 22:00.
18:06Líbí73Tvrdé boogie blues v podání amerického tria z Bostonu zazní dnes večer v Bounty Rock Cafe. Ve 20:00 začíná koncert amerického hosta SUGAR BLOOD JINX. Vstupné je 250 Kč.
17:38Líbí59Do Olomouce se opět vrací tradiční Hanácký farmářský trh, tentokrát na Horní náměstí před podloubí radnice. Až do konce října nabídnou čerstvé tuzemské potraviny farmáři, pěstitelé a malovýrobci převážně z Olomoucka. Tuto sobotu 4. dubna se do 14:00 koná první trh, zaměřený na Velikonoce. Trhy se letos pořádají ve střídavém modelu, první a poslední sobotu v měsíci, mezitím v pátky od 8:00 do 13:00. Více se dočtete také zde.
17:12Líbí58Olomoucká zoo se rozrostla o malé pichlavé "miminko". V noci z neděle na pondělí se tam narodila dvojčata dikobraza srstnatonosého!
16:53Líbí52Od zítřka 1. dubna do středy 8. dubna si můžete ve Vlastivědném muzeu prohlédnout unikátní monstranci z 15. století, která pochází z kostela sv. Šimona a Judy ve Špičkách. Monstrance byla zhotovená z lipového dřeva a v r. 1885 byla darována olomouckému Vlasteneckému spolku muzejnímu. Díky použitému materiálu a původnímu barevnému provedení aspiruje na raritu středoevropského formátu. Vystavena bude před sálem sv. Kláry v přízemí denně od 9 do 18 hodin, kromě pondělí 6. 4., kdy je muzeum zavřeno. Více zde.
16:20Líbí47ArtUm centrum čeká dnes večer pokračování soutěžních Slam poetry večerů – ve 20:30 začíná Slamastyka no. 5. Bude to večer s Poetry Slam o věcné ceny a knižní poukazy.
16:00Líbí1Teplota dnes odpoledne dosáhla 6.4 °C
15:47Líbí43Divadlo na cucky pro vás dnes chystá pravidelné a otevřené setkávání písničkářů Open Mic Na cucky. Hlavním hostem bude Ondřej Galuška, dále Jazz za Bukem a MY4. Vstupné dobrovolné (do klobouku). Dnes od 19:00.
15:09Líbí56Restaurace Na Dlouhé Vás zve na všechny zápasy HC Olomouc LIVE. Dnes od 18:00 SLAVIA – MORA. Výborná atmosféra, vynikající pivo z POLIČKY a PLZNĚ, domácí dobroty k pivu (bramboráky, lupínky, tataráček apod.), velký výběr panáků za akční ceny. Přijďte fandit a šály sebou! Těšíme se na Vás. Více info na facebooku.
14:50Líbí66Divadlo Tramtarie slaví deset roků. Zlaté časy prožíváme právě teď, shodují se šéfové Němečková a Kracík Asi jen málokdo by v roce 2005 vsadil větší částku na amatérské divadlo s legračním názvem Tramtarie. Obrovská houževnatost, ale i pokora a tvrdá práce ale zvítězily. A dnes plně profesionální divadlo slaví neuveřitelných deset let. Kdy zažívali jeho ředitelka Petra Němečková a umělecký šéf Vladislav Kracík zlaté časy? Právě teď, shodují se. A v rozhovoru se nejen ohlížejí, ale prozradí, jaké se chystají oslavy.
14:32Líbí51Dnes večer ve má pro vás Kině Metropol připravenou současnou interpretaci Prokofjevovy klasické partitury Romeo a Julie, kterou vytvořil Kenneth MacMillan v Královském baletu v Londýně. Záznam představení začíná ve 20:15. Vstupenky ZDE.
14:07Líbí65V rozhodující fázi letošní sezony zastihla hokejisty pražské Slavie další nepříjemnost v podobě střevních potíží. Viróza údajně postihla 22 jejich hráčů a beka Juraje Valacha dokonce musela sanitka odvézt do nemocnice. Klub se proto pokusil úterní střetnutí s Morou odložit. Ovšem neúspěšně. Hanáci totiž termínový přesun odmítli a v pražském Edenu se tak hrát bude. Bitva v rámci čtvrtého kola baráže je na programu od 18 hodin.
13:57Líbí41V současné době jsou všechny komunikace v Olomouckém kraji sjízdné. Silnice R35 v úseku Studená Loučka opět hlásí obnovení provozu.
13:48Líbí62Akustický koncert kapely Luno k nové desce s názvem Close to Silence dnes večer rozezní Jazz Tibet Club! Novinka je výběrem těch nejlepších skladeb kapely nahraných v nezvyklé akustické poloze a intimní atmosféře desky vévodí uhrančivý vokál Emy Brabcové. Koncert začíná ve 20:00 a vstupenky koupíte v Infocentru v podloubí radnice nebo na www.smsticket.cz
13:21Líbí59POZOR! Od zítřka počítejte se zásadními změnami v dopravě v Olomouci – Pavlovičkách. Práce zde částečně uzavřou silnici I/46. Po neuzavřené části silnice I/46 povede provoz ve směru Šternberk – Olomouc. Ve směru Olomouc – Šternberk povede po silnici I/35 (ul. Lipenská), na kruhovou křižovatku se silnicí III/4436, přes Droždín do Samotišek, dále po silnici III/4432 do Chválkovic zpět na silnici I/46. Pro nákladní vozy je ve směru Olomouc – Šternberk stanovena objížďka po silnici I/35, dále po komunikacích v ul. Pavelkova, Libušina, U Panelárny a Roháče z Dubé na křižovatku se silnicí I/46. Vyznačení objížděk a etap najdete ZDE.
12:45Líbí84Odměnu od WWW.OLOMOUC.CZ za nákupy v Olomouckých obchodech a restauracích získávají:
1. Jana Žatková - 500,- Kč v hotovosti na ruku
2. Veronika Charvátová - poukaz na 500 Kč do Restaurace Lobster v Galerii Šantovka
3. Ivana Pokorná - poukaz na 1 hodinu bowlingu v Bowlandu v Galerii Šantovka
4. Petra Suchánková - 2 vstupenky do Premiere Cinemas v Galerii Šantovka
5. Hana Drobková - 2 vstupenky do ZOO
Odměny za nákupy rozdáváme každý týden, podrobnosti najdete zde. ;-)
12:25Líbí43V současné chvíli se doprava v Olomouckém kraji vrací zpět do běžného stavu. Silnice jsou v daných úsecích s opatrností sjízdné. Pouze silnice I/35 ve směru na Studenou Loučku je neprůjezdná, souvislá kolona stojících vozidel je v obou směrech, počítejte proto s dopravním kolapsem – vozidla stojí již od R35 ze směru od Olomouce.
12:04Líbí59POZOR! V souvislosti s panujícím silným větrem si dávejte pozor na nebezpečí pádu větví, vyvrácení stromů a stržení střešních krytin. Doporučujeme dbát zvýšené bezpečnosti, nezdržovat se v okolí starších budov a v blízkosti větších stromů. Vozidla parkujte na bezpečných místech! Pracovníci odboru ochrany olomouckého magistrátu monitorují stavy vodních toků a aktuální hydrometeorologickou situaci. Očekává se nárůst hladiny řeky Moravy, proto byla vyhlášena povodňová bdělost, dosažení povodňových stupňů v Olomouci se však nepředpokládá.
12:00Líbí1Teplota dnes v poledne dosáhla 1.6 °C
11:47Líbí54V sobotu 4. dubna se na Výstavišti FLORA Olomouc koná velká Aquatera burza. Téměř 70 prodejců z Čech, Moravy a Polska Vám přijede nabídnout své odchovy akvarijních ryb a terarijních živočichů. Samozřejmě na burze nechybí ani chovatelské potřeby, krmiva, dekorace, akvarijní rostliny, terária, zkrátka vše, co potřebujete pro vaše miláčky. Bližší informace naleznete na stránkách www.aquateraolomouc.cz nebo na Facebooku.
11:12Líbí64Náš polední menu tip: zajděte si pochutnat třeba do restaurace Arigone na vývar s fritátovými nudlemi a dále husí prsíčko špikované sušeným rajčátkem s pečenými bramborami + dezert. Další pestrý výběr z Poledního menu najdete zde. Dobrou chuť!
11:07Líbí56Husté sněžení s sebou přináší další komplikace: na komunikacích se tvoří souvislá vrstva sněhu – silnice I/46 od Loděnice směr Beroun je plně nesjízdná. Kamiony jsou odkláněny na odstavené parkoviště ve Šternberku od kruhového objezdu ul. Jívavská - Olomoucká ve Šternberku. Dále je uzavřen provoz na silnici I/46 pro osobní vozidla na ul. Jívavská ve směru na Lipinu.
10:50Líbí59Na chutná meníčka zve dnes Aquapark Olomouc. Šéfkuchař podává Hovězí roštěnou na zeleném pepři s divokou rýží za 95 Kč, Přírodní vepřový řízek na žampionech a těstoviny tagliatelle za 77 Kč či Smažené zeleninové řízečky s bramborovou kaší za 74 Kč. Dobrou chuť!
10:47Líbí53Pátý majáles Univerzity Palackého ve znamení pětek vypukne 5.5. 2015 Jaro je opět tady, což znamená jediné – Už brzy vypukne také tradiční olomoucký majáles. Studenti letošní pátý ročník oslaví ve velkém, slavit budou celých pět dnů a pět nocí, a to od 4. do 8. května. I letos bude plný zábavy, kvalitní hudby i nejrůznějších sportovních aktivit i adrenalinu. Těšit se můžete například na kapelu Mucha nebo Xaviera Baumaxu.
10:46Líbí58Policie aktuálně hlásí vlivem náhlé změny počasí komplikace v dopravě! Jde hlavně o úseky silnic: I/35 Mohelnice a Moravská Třebová, kde je silnice neprůjezdná a silnice I/46 v úseku Šternberk a Horní Loděnice, která je rovněž neprůjezdná. Namrzlé úseky silnic se především týkají 290. km R 35 a nižších tříd na Prostějovsku. V uvedených úsecích mají především problém nákladní vozidla.
10:24Líbí55Nové centrum popularizace vědy a výzkumu Univerzity Palackého Pevnost poznání již brzy otevře své brány. Jeho přeměna z bývalého dělostřeleckého skladu z roku 1857 stála cca 150 milionů korun. Muzeum se zrodilo díky Evropskému fondu pro regionální rozvoj, Operačnímu programu Výzkum a vývoj pro inovace, který je řízen Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy. Více na www.pevnostpoznani.cz.
9:56Líbí54Prodejna FRIM-Nadměrky v Ostružnické ulici 29 má pro vás novinku – nadměrnou obuv. Nabízí pánskou obuv od velikosti 47 do 50, společenskou i pro volný čas a také zimní. V dámských velikostech od čísla 41 do 45, zejména volnočasovou obuv a na denní nošení. A na jaře přibudou také společenské boty a lodičky!
9:21Líbí57Od soboty 4. dubna bude obnoven provoz posilové autobusové linky na Svatý Kopeček číslo 111. Linka bude vypravována do 3. května včetně pouze ve dnech pracovního klidu, od 4. května pak začne jezdit denně. Linka bude naposledy vypravena na Den české státnosti, tj. 28. září 2015. Autobus vyjede z Olomouce ze zastávky Hlavní nádraží od označníku „D“. Další info a jízdní řády najdete ZDE.
9:20Líbí104Ze svodky olomoucké policie Auto zůstalo bez nafty i navigace. ● Policie hledá kontejner. ● Žíznivec chtěl vybrat automat.
8:43Líbí53Radostné Velikonoce! Přijměte pozvání na Droždínské hody 2015 a do slavnostního velikonočního průvodu. Začátek průvodu proběhne v 8:15 u kříže v neděli 5. dubna. Průvod vyrazí na mši svatou za droždínské spoluobčany, proběhne také slavnostní setkání droždínských obyvatel u kříže s doprovodným programem a večer od 20:00 se těšte na hodovou zábavu v Hostinci u Šišků.
8:02Líbí52Velký jarní úklid s velikonoční nadílkou pro Vás! Ke každé objednávce nad 1500 Kč od RS BeneServis dostanete poukaz na úklid v hodnotě 300 Kč. Více najdete zde.
8:00Líbí Teplota dnes ráno dosáhla 2.7 °C
6:55Líbí63Dnes doporučuji croissant se zelím a slaninou za 13 Kč a koblížek plněný čokoládou za 9 Kč. Přijďte si k nám do Rašnerova pekařství v Denisově ulici. Těšíme se na Vás!
6:35Líbí62Narozeniny dnes slaví spisovatel Michal Viewegh (*1962), český režisér, scenárista a herec Karel Smyczek (*1950), herec Lubomír Kostelka (*1927) a americký herec Richard Chamberlain (*1934). Gratulujeme!
6:00Líbí57Dobré ráno, Olomouci! V roce 1889 byla v Paříži dostavěna Eiffelova věž.
Pondělí 30. března 2015
20:39Líbí337Vichr na Olomoucku pokácel stovky stromů, nejvíce úřádoval v Hrubé Vodě V průběhu pondělí olomoučtí hasiči zasahovali u téměř dvou desítek událostí, které měly souvislost s větrem. V Babicích vichr odnesl kus střechy z rodinného domku, v Hrubé Vodě poškodily čtyři chaty a jedno auto.
19:02Líbí71Na Olomoucku stále silně fouká silný vítr. Nejvíce postižena byla rekreační oblast v Hrubé Vodě, kde museli svolat i krizový štáb. Podle mluvčí hasičů Vladimíry Hacsikové v oblasti spadly desítky, možná stovky stromů, místní dokonce mluvili o lokálním tornádu. Stromy leží také na čtyřech chatách a poškodily jedno auto.
18:51Líbí69Oslava jara, akademických svobod, občanské společnosti, ale také hudba, film, divadlo, umění či sport - to vše letos pojme Olomoucký majáles UP. Navíc v kontextu kulatého výročí osvobození Olomouce a 5. výročí znovuobnoveného univerzitního majálesu! Od pondělí 4. do neděle 8. května – a 5. května proběhne hlavní program! Další info zde.
18:50Líbí59V kapli svatého Jeronýma právě probíhá čtyřiadvacetihodinové čtení Bible, přidejte se také vy Celých čtyřiadvacet hodin se v kapli svatého Jeronýma na radnici bude předčítat Bible. Tentokrát byl vybrán Nový zákon. Mezi prvními se čtení zúčastnil arcibiskup Jan Graubner i představitelé města. Pokud si chcete také přečíst zhruba pětiminutový úsek, stále máte příležitost.
18:30Líbí36Basketbal Olomouc v osmifinále play-off 1. ligy nestačil na BK Opavu B Basketbal Olomouc již ve svojí druhé sezóně dosáhl na účast ve vyřazovacích bojích. V osmifinále hrál dvě vyrovnaná utkání s béčkem Opavy. Obě nakonec prohrál a mrzela hlavně prohra na domácí palubovce, když Hanáci v poločase vedli o devět bodů. Na zápasy tak Hanáci prohráli se Slezany 0:2 a sezóna pro ně letos skončila. Letošní ročník byl však pro olomoucký tým zase výkonnostním i výsledkovým posunem vpřed.
18:27Líbí69Dnes večer si můžete zajít užít začátek studijního týdne s Pondělní Patnáctkou! Křídla a Morgan s Colou za 39 Kč! Pondělní party začíná ve 20:00, tak si to přijďte užít. ;-)
17:35Líbí24Jiří Trvaj byl rád, že nula znamenala proti Slavii vítězství Kohouti zatím vedou tabulku extraligové baráže. Po první čtvrtině mají 7 bodů, ale do vytouženého cíle udržení extraligy zbývá ještě devět zastavení a všichni hráči včetně brankáře Jiřího Trvaje si uvědomují, jak moc to bude ještě náročné. "Máme sedm bodů. Nechci nic hodnotit, jestli to něco znamená. Jsme za ně rádi, ale je před námi devět zápasů. V úterý hrajeme na Slavii a zase se musíme dobře připravit," říká opora Mory v brance Jiří Trvaj.
17:13Líbí63Australský farmář Joshua Connor má zvláštní talent pro hledání vody pod zemí ve vyprahlé krajině. Svůj instinkt bude muset využít v životním dobrodružství, aby se v cizí nepřátelské zemi dostal na místo nejděsivější bitvy první světové války a našel své tři syny. To je Cesta naděje s Russelem Crowem v hlavní roli dnes večer v Kině Metropol. Od 20:00.
16:44Líbí63Ačkoli pravidelná komentovaná krmení v Zoo na Svatém Kopečku začínají až o květnových víkendech, máme pro Vás první "vlaštovku" ve formě Velikonočních komentovaných krmení, která proběhnou 4. a 5. dubna 2015. Přijďte si užít jaro do zoo a okouknout místní obyvatele. :-)
16:07Líbí53Příběh otroka Spartaka, který stanul v čele povstání gladiátorů proti moci Římanů symbolizované vojevůdcem Crassem, se v Moravském divadle dočkal tanečního zpracování. Bezmála šedesát let po světové premiéře v Leningradě je balet Arama Chačaturjana k vidění také v Olomouci. Dnes v 19 hodin.
16:00Líbí Teplota dnes odpoledne dosáhla 7.6 °C
15:49Líbí41Od 1. dubna vás Galerie Anděl zve na výstavu obrazů Pavla Černoška. Zahájena bude vernisáží za účasti autora právě ve středu 1. dubna v 18 hodin a potrvá do 28. dubna 2015.
15:21Líbí66Je to neuvěřitelné, ale zpěvák, skladatel a kytarista Peter Nagy slaví již 30 let na hudební scéně! K těmto kulatinám pro všechny své příznivce připravil několik jarních koncertů. Na nich zavzpomínáte na jeho zásadní hity – Sme svoji, Kristinka iba spí, S nohami na stole, Láska je tu s nami a spousta jiných. V Olomouci se těšte ve středu 29. dubna v 19:30 v Hotelu NH Congress. Vstupenky koupíte zde.
14:50Líbí43Soubor olomouckého Divadla na cucky sídlící na Wurmově 7 vás dnes večer zve na hru o manipulaci a mezilidských vztazích dle textu jednoho z nejvýznamnějších německých dramatiků – Fernando Krapp mi napsal tenhle dopis v režii Jana Žůrka. Dnes od 19:30
14:21Líbí67Udělejte radost sobě i U-klubu a dorazte dnes 30. března v 19 hodin přivítat s Folklórním souborem Dunajec a Cimbálovou muzikou Záletníci jaro! Akce Vítání jara, aneb Šup tam s ní! usiluje o prohlubování vztahu studentů s folklorní hudbou a tancem. Vstupné je opět dobrovolné! Bude se i soutěžit o 1x lupen na koncert Michala Hrůzy v U-klubu a 4x 100 Kč voucher na pití v den Vítání jara. Více na FB.
13:41Líbí61Info pro všechny motoristy: právě jsme pro vás aktualizovali ceny pohonných hmot, které právě najdete v nabídce olomouckých čerpacích stanic. Podívejte se, jaké změny za poslední dny proběhly a kam si můžete zajet natankovat za nejpříznivější ceny. Zjistíte v přehledu Cen pohonných hmot.
13:16Líbí57V pátek 3. dubna se od 20:00 můžete opět těšit na LIVE POHODOVÝ JAZZÍČEK v baru Rytmus v podání Jindry Píši! A k tomu jsme pro Vás připravili skvělou akci Jack & Sprite a Jack & Coke za 55 Kč! Rezervace na tel. 722 242 952.
12:39Líbí60Pro obrovský úspěch únorového Maškarního RETRO Párty plesu je tu pokračování! Retro párty v BESTuv pátek 17. dubna od 20 hodin to zase roztočíme ve stylu 80.–90. let! Sbírání céček a retro drinky na baru! Těšíme se na Vás... Vstupné 50 Kč – místa si rezervujte již nyní na 773 313 314 nebo na recepci BEST Sportcentra Olomouc, Dolní Hejčínská 36.
12:07Líbí51Ode dneška 30. 3. do 26. 4. 2015 je kvůli opravám silnice Olomouc–Topolany tato silnice uzavřena – konkrétně se jedná o úsek od nadjezdu přes R35 po odbočku do Topolan. Autobusovému provozu bude průjezd po silnici umožněn s výjimkou několika termínů, kdy silnice bude uzavřena pro veškerý provoz. Podrobnosti čtěte zde.
12:00Líbí Teplota dnes v poledne dosáhla 10.3 °C
11:42Líbí57Chcete ušetřit 25% při nákupu? Využijte slevové nabídky od Tescomy na pánve a wok Vitapan. Pánve s nerezovým indukčním dnem pro všechny typy sporáků. Chcete se dozvědět a vidět více? Přijďte nás navštívit do naší prodejny na Erbenovu 2 v Olomouci. A k nákupu jako bonus dostanete velikonoční dáreček!
11:10Líbí35Wohnouti upekli Laskonky a kremrole, které vám naservírují ve čtvrtek v S-Cube Svoláváme všechny olomoucké bohémy na sraz svazu! Parta okolo frontmana Matěje Homoly upekla speciální Laskonky a Kremrole tour a vrací se před olomoucké publikum. Už ve čtvrtek vám v olomouckém klubu S-Cube naservíruje všechny notorické hity jako Barbíno?, Dobrý Ráno, Sejko No Pí, nebo již notoricky známý Svaz Českých Bohémů. Před příchodem skupiny Wohnout publikum rozehřeje kapela Th!s, kterou dal dohromady známý to herec a režisér Vojta Kotek. Vy si tak můžete užít Vojtu v netradiční muzikantské podobě. Zaděláno je tedy na hodně pozitivní mejdan!
11:07Líbí61Náš polední menu tip: v Hostinském pivovaru Moritz si pro vás dnes připravili anglický rostbíf se šťouchanými bramborami. Další pestrý výběr z Poledního menu najdete zde. Dobrou chuť!
11:00Líbí28Podělte se o svůj olomoucký příběh Olomoucké Divadlo na cucky připravuje na úvod letošního ročníku festivalu Divadelní Flora zcela jedinečnou podívanou. Do městské hry s názvem Tisíc a jedna Olomouc se může zapojit každý, kdo se podělí o své zážitky spjaté s konkrétními místy ve městě.
10:39Líbí48Jarní servisní akce v autoservisu Bryx&Kunc je tady! Vaše auto připravíme na jaro za neskutečné ceny. Jarní servisní kontrola 299 Kč nebo ve výhodném balíčku vč. mytí vozu za 499 Kč, výměna sady kol 250 Kč, dezinfekce klimatizace 300 Kč, mytí vozu od 290 Kč a další skvělé ceny. Mytí vozu ZDARMA ke každé objednávce nad 500 Kč! Těšíme se na vás.
10:08Líbí55Centrum pohybu vás zve na dva víkendové pobyty: 17.–19.4. do Ostružné na víkend plný pohybu a relaxace v hotelu Skiland: Fly jóga, dance jóga, Latino dance, pilates balls, flexi-bar, SMsystém, nordic walking za 1950 Kč! Více info ZDE. A od 7. do 10.5. Rejvíz a hotel Franz – cvičení + welness: flexi-bar + X-co, pilates balls, power jóga, bodyform, hooping, nordic walking, X-co walking a další. Více info ZDE. Přihlášky obratem!
10:04Líbí33Olomoučtí házenkáři po hrdinském boji vydolovali bod na favoritovi z Bystřice pod Hostýnem Dramatické utkání sledovala stovka diváků v házenkářské hale Zory v 1.lize mužů mezi domácím posledním týmem tabulky STM Olomouc a jedním z favoritů soutěže TJ Bystřice pod Hostýnem okupujícím třetí místo.
9:46Líbí52Podlahové topení ve Vodatexu: Od dubna připravujeme rozšíření našeho e-shopu o kompletní sortiment podlahového vytápění. Podívejte se.
9:23Líbí59Obchůdek Srdcovka Vás srdečně zve na připravenou bohatou nabídku velikonočních a jarních dekorací za příjemné ceny, například ručně dělaných proutěných věnečků, háčkovaných či vyšívaných velikonočních vajíček, originálních šperků svěžích jarních barev, voňavých svíček, ručně dělaných mýdel s velikonočními motivy či třeba pletených košů a košíčků, které ozdobí každou domácnost.
8:51Líbí53Firma STAVES pořádá počátkem dubna Dny otevřených dveří, během nichž si budete moci prohlédnout a vyzkoušet stavební stroje a zařízení světových značek. K dispozici budou zcela nové nakladače japonské značky Kubota, výkonná přenosná hydraulická technika i řada zařízení pro terénní úpravy, silniční práce a údržbu komunikací. Účast je z kapacitních důvodů možná pouze po dohodě.
8:51Líbí30Béčko Sigmy kraluje v MSFL. Zvítězilo v Prostějově. HFK se po další porážce v Hlučíně propadá ke dnu. Osmnácté kolo MSFL potvrdilo dominanci rezervy olomoucké Sigmy, která dokázala zvítězit i na stadionu druhého týmu tabulky v Prostějově. Náskok na momentálně druhý tým Slovácka B zvýšila až na sedm bodů. Naopak druhý olomoucký tým v soutěži musí již po tomto kole bít na poplach. Po porážce v Hlučíně mají již ztrátu na dvanácté místo čtyři body a je nejvyšší čas získat nějaké body. Ty jsou ale podmíněné góly, které se bohužel z kopaček holických hráčů úplně vytratily.
8:12Líbí52Sluňákov – centrum ekologických aktivit vás ve spolupráci s Muzeem umění Olomouc opět zve na Ekologické dny Olomouc 2015! Bohatý program bude probíhat od 17.4. do 1.5. K tomu je připraven tradiční Ekojarmark na Horním náměstí – v pátek 1. května od 9 do 17 hodin s nezbytnými koncerty kapel, zažijete ale také Den snů v živelné krajině, Putování krajinou EDO 2015 plnou výletů, výstavy i vítání ptačího zpěvu. Podrobný program najdete ZDE.
8:00Líbí Teplota dnes ráno dosáhla 6.4 °C
7:32Líbí59Od 17:30 proběhne dnes slavnostní zahájení Čtyřiadvacetihodinového čtení Bible v kapli sv. Jeronýma. Po dobu 24 hodin, včetně nočních a časně ranních hodin, se budou v kapli olomoucké radnice střídat přes dvě stovky Olomoučanů, aby se staly součástí jedinečné události. Pro rok 2015 jsou připraveny ke čtení knihy Nového zákona – tedy nejen 4 evangelia, ale i Skutky apoštolů, Listy apoštola Pavla, List Jakubův, Petrův Janův a v úterý kolem 17:00 i čtení z knihy Zjevení. Více ZDE.
6:53Líbí68Dnes vám doporučuji balkánský rohlík za 13 Kč a sýrový rohlík za 10 Kč. Přijďte si k nám do Rašnerova pekařství v Denisově ulici. Těšíme se na Vás!
6:40Líbí54Narozeniny dnes slaví fotbalisté Karel Poborský (*1972) a Jan Koller (*1973) i zpěváci Eric Clapton (*1945) a Celine Dion (*1968). Gratulujeme!
6:00Líbí45Dobré ráno, Olomouci! Před 47 lety byl Ludvík Svoboda zákonodárnými orgány zvolen prezidentem ČSSR.
5:31Líbí198Olomouc oslaví Velikonoce, s hanáckou hudbou i regionálními specialitami Olomoucké Velikonoce – tak se jmenuje novinka, která letos obohatí kulturní kalendář našeho města. A na co se můžeme těšit? V sobotu se uskuteční první farmářský trh a v neděli se centrem města od rána ponesou melodie hanáckých lidových písní, návštěvníci budou ochutnávat tradiční regionální pokrmy či sledovat pletení pomlázek, košíků a dalších řemeslných výrobků.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

VICHY Dermablend Korekční make-up 25 30ml R11

VICHY Dermablend Korekční make-up 25 30ml R11 za akční cenu a navíc s dárkem v podobě VICHY zrcátka. Osobní odběr v Olomouci zdarma.

Cena: 449 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2015 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace