Dnes je sobota 30. dubna 2016, svátek má Blahoslav
Aktuální teplota: 3.2 °C

Bleskovky

Dnes je sobota 30. dubna 2016
7:00

Dobré ráno, Olomouci! Dnes je Den pracoviště a také pálíme čarodějnice! Užijte si to :)

6:19Stovky olomouckých žáků ve výtvarné soutěži ztvárňovaly práci policie Na pět set žáků z pětatřiceti olomouckých mateřských a základních škol se zúčastnilo již jedenáctého ročníku výtvarné soutěže Bezpečná Olomouc, kterou pořádá Nadace Bezpečná Olomouc ve spolupráci s pedagogy mateřských a základních škol. Letos žáci tvořili výtvarná díla na téma Policie pomáhá a chrání naše bezpečí a při této činnosti, která probíhala nejčastěji v hodinách výtvarné výchovy, mohli pedagogové hovořit s žáky též o problematice bezpečnosti a prevence kriminality a čerpat z jejich vlastních zážitků, představivosti a motivovat je ke kresbě a malbě na tato témata.
Pátek 29. dubna 2016
18:14

MONKEY JUNK (CAN) - kanadská kapela hrající unikátní směs swamp a rocku pravidelně vystupuje v Kanadě, USA i v Evropě a vybudovala si značnou fanouškovskou základnu. Dnes ve 20:00 v Bounty Rock Cafe.

17:11

Skokani Olomouc hrají zápas 10. kola baseballové extraligy na hřišti Draků Brno od 19 hodin.

16:31

Zveme Vás na příměstský tábor „Léto na lanech“ konaný na lezecké stěně Flash Wall v Olomouci v Bělidlech. Tábor je primárně zaměřen na lezení na umělé stěně, bouldering, činnosti s lezením spojené, doplňkové sportovní a kreativní aktivity, slackline a hry v přírodě. Více informací na www.flashwall.cz.

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 13.1 °C
15:37Sigma balancuje nad propastí. Udělá tři body proti Jablonci Fotbalisté SK Sigma Olomouc hosté ve 27. kole sedmý FK Jablonec. Hanáci ztrácí na záchranu aktuálně tři body. Její nejbližší soupeř Příbram hostí doma Duklu. Olomouc už se nemůže ohlížet na soupeře. Hraje soukromé play-off, ve kterém k udržení povedou už jen vítězství.
15:19

Budete-li se účastnit 1. května tradiční turistické akce Bílý kámen, pak vám doporučujeme jako start či cíl použít nový vstupní bod přes Ski areál Hlubočky. Máte zde totiž pohodlné parkování či blízkost vlakové zastávky, zajištěné občerstvení a navíc akční 20 % slevu bobovou dráhu. A možná přiletí i vrtulník pro vyhlídkové lety.

14:22

Všechny milovníky retro věcí zveme na pravidelné "blešáky", které se budou konat každých 14 dní. Bleší trhy na "Lokotce“ v Olomouci začínají už tuto sobotu od 8 do 12 hodin. Vybírat můžete ze širokého sortimentu starých použitých ale i nových nepoužitých věcí, které mohou udělat radost vám nebo někomu z vašich blízkých.

13:21

Basketbal Olomouc hraje odvetu čtvrtfinále play-off s USK Praha B od 19 hodin v Čajkaréně.

12:48Mucha, Toyen i neznámí autoři: Muzem umění připravilo rozsáhlou výstavu kreseb Proměny kresebného umění od staré kresby až po současnost odhaluje výstava Uhlem, štětcem, skalpelem… v olomouckém Muzeu moderního umění. Až do 25. září návštěvníci mohou vidět zhruba tři sta kreseb. Je to přitom jen zlomek z více než šestnácti tisíc děl, která muzejní sbírka kresby obsahuje.
12:39

V sobotu 30. dubna vystoupí v olomouckém Jazz Tibet Clubu sedmičlenná americká kapela The Cookers. Exkluzivní koncert bude jediným vystoupením těchto žijících legend moderního jazzu v České republice. Jazz Tibet Club se tím jako jeden z prvních tuzemských klubů připojil k oslavám Mezinárodního dne jazzu, vyhlášeného UNESCO.

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 11.2 °C
11:47

Dovolujeme si Vás pozvat na 10. Jubilejní přátelský bowlingový turnaj pro seniory. Potkejte se s přáteli, seznamte se s novými lidmi, užijte si skvělou srdečnou atmosféru a soutěžte o krásné ceny a poháry! Turnaj se koná v úterý a ve středu 24. a 25. května 2016 se od 9.00, všechny věkové i výkonnostní kategorie jsou vítány. Přihlášky volejte na 773 313 314, pište na info@best-sportcentrum.cz.

11:03

Vstupte do světa modelingu! V sobotu 30.4. od 15:00 proběhne v OC Haná olomoucký casting Schwarzkopf Elite Model Look 2016. Podmínky účasti najdete zde.

10:18

Jaro pokračuje, a zahradní centrum FLORCENTER má pro vás připravenou spoustu dalších krásných květin pro zkrášlení vašich domovů. Přijďte si vybrat ze široké nabídky. ;-)

9:07

Firma JKT OKNA Olomouc rozšířila svoji nabídku o dodávku a montáže bezpečnostních dveří s devitibodovým systémem zamykání. Jedná se o osvědčenou značku SECURIDOORS, jejíž předností není jen vysoká kvalita a variabilita barev a typů dveří, ale i velmi příznivá cena. Společnost nabízí dodávky těchto dveří včetně veškerých prací s tím spojených; kompletní výměna je navíc pouze otázkou jediného dne.

8:27

Chystáte-li se renovovat omítky exteriéru či interiéru vašeho bydlení nebo provozovny, pak se určitě informujte ve firmě NEOM na Střední Novosadské 16. Mají zde totiž aktuálně velmi výhodné ceny na nátěrové a dekorativní hmoty a omítky. Kompletní nabídku a informace naleznete ZDE.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 2.5 °C
7:21

Papež Benedikt XIV. udělil 29. dubna 1749 plnomocné odpustky těm věřícím, kteří v Olomouci navštívili radniční kapli sv. Jeronýma a sv. Vavřince o svátku těchto světců a budou se zde modlit za svornost křesťanských panovníků, za vykořenění kacířství a za posílení církve.

6:30

Narozeniny dnes slaví atlet Jan Kudlička (*1988), americké herečky Michelle Pfeiffer (*1958), Uma Thurman (*1970) i americký tenista Andre Agassi (*1970).

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Před 5 lety se konala královská svatba prince Williama a Kate Middleton, při které přijali tituly vévody a vévodkyně z Cambridge

5:30Víkend láká na pálení čarodějnic i svatební veletrh Poslední květnový víkend bude především ve znamení čarodějnic, které se budou pálit na mnoha místech v Olomouci. To však zdaleka není to jediné, co nás čeká. I letos můžete 1. května nakouknout do tajemného prostoru jinak nepřístupné Libavé nebo si vychutnat bohatý program na blízkých hradech. Program hradu Šternberk potěší především budoucí nevěsty, které si na zdejším svatebním veletrhu mohou naplánovat svatbu svých snů od a do zet.
0:06Dnešek: víkendové tipy i trochu předčasné upalování čarodějnic Je tu pátek! Taky máte takovou radost? Před námi je víkend a vypadá to, že počasí se celkem vyvede. Takže naše víkendové tipy určitě přijdou vhod. A čeho dalšího se dnes dočkáme? Ač je filipojakubská noc až ze soboty na neděli, někde budou pálit čarodějnice už dnes.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Dámské plátěné tenisky Mustang opět na skladě.

Dámské plátěné tenisky Mustang, model bez tkaniček. Skladem i barva šedá. Kvalitní pevná podrážka a měkká textilní stélka zajistí pohodlí po celý den.

Cena: 1 100 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace