Reklama

Úterý 23. května 2017, venku je 17.6 °C

Svátek má Vladimír

Aktuálně z Olomouce

Bleskovky

Středa 13. 6. 2012 / 16:00

Centrum Semafor pořádá tento pátek 15. června od 15 do 18 hodin SEMAFOR F1 cup - závody šlapacích aut. Zveme všechny rodiče s dětmi! Bohatý doprovodný program zajištěn.

17:57

Snímek Psi páně je nejnovějším kouskem režiséra Jonáše Vacka, rodáka z Lipníku nad Bečvou. Dokument se na řád dominikánů dívá z trochu jiného pohledu, vznikal během loňského roku a klade si za cíl oslovit širší veřejnost. Dnes ve 20:00 v kině Metropol.

16:49

DOPOLEDNÍ VEČÍREK si můžete prožít v úterý 30. května od 9. hodiny v ArtUm centru na Sokolské ulici. Je to setkání především pro aktivní seniory s programem a zajímavými hosty - dnes s ředitelkou ZUŠ CAMPANELLA Olomouc PhDr. Ivetou Hlubinkovou a pěveckým sborem Červená Campanella. 

15:45

V Divadle hudby jsou od 19:00 na programu Dlouhé Olivy. Táhnoucí se improvizace tu a tam brousící hranu vtipu, tu a tam smrtelné serióznosti. Do hustších a spletitějších příběhů zapletení olomoučtí improvizátoři se představí s pěkně živým hudebním podkresem...

15:20

SPECIÁLNÍ KVĚTNOVÁ NABÍDKA - 100 Kč na fotoprotekci Anthelios! Rádi Vám doporučíme vhodný opalovací krém :-) Nabídka platí do konce května 2017. Lékárna SPEA

15:10

Léto začalo i v sýrárně! Vynikající burrata je opět v prodeji. Lahodná mozzarella plněná smetanou. Pro labužníky i lanýžová. Těšíme se na Vás v prodejně La Formaggeria na Horním náměstí v Olomouci.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Nejčtenější články

Další články

Přejít do zpravodajství