www.olomouc.cz - hlavní stránka
Dnes je středa 23. července 2014, svátek má Libor
Aktuální teplota: 18 °C

Bleskovky

Úterý 22. července 2014
19:03Líbí51Co všechno jsou lidé schopni podniknout? Kuriózní, neuvěřitelné, dojemné... Podívejte se na sestřih videí plných lidskosti a zvířat v nesnázích.
18:26Líbí75Další červencové úterý v Patnáctce patří pravé Summer party! Otevřeno od pondělí do pátku od 21 hodin. Tak se přijďte zchladit, nebo schovat před bouřkou. ;-)
17:52Líbí42Od 24.7. do 8.8. budou na třídě Míru probíhat opravy sdělovacího kabelu AČR. V souvislosti se stavebními pracemi bude do prostoru zastávky U Zlaté koule směr Globus umístěn kontejner a dojde k zúžení přilehlého jízdního pruhu. Zastávka U Zlaté koule se proto podle potřeby posunuta o cca 20 metrů k přenosnému označníku.
17:28Líbí72Dnes večer v Kině Metropol zažijete Úsvit planety opic! Jste zvědaví, kdo se stane vládcem planety? Dozvíte se od 20:00.
16:55Líbí32Byli jsme darovat krev: nebolí to a je to fajn pocit. Zkuste to taky Dávat krev nebolí. Naopak, je to příjemné, alespoň co se týče euforického pocitu z dobrého skutku. A tak jsme to zkusili. Celá redakce a pár přátel s námi. A doopravdy to bylo příjemné. Pokud chcete udělat dobrou věc (a zároveň si pak užít den zaslouženého placeného volna), třeba vás následující řádky inspirují.
16:43Líbí56Přijďte se s přáteli, rodinou a kolegy pobavit na pétanque! Na olomouckém Horním náměstí se můžete zapojit do turnaje - každý večer budou vyhlášeni vítězové, na které čekají hodnotné ceny. Volná hra od 10 do 16 hodin a turnaj se pak rozehraje od 16 do 21 hodin. Přijďte se také podívat na malý trh s občerstvením, pitím a ručními řemeslnými výrobky. Od 27.7. do 1.8. je tu Pétanque Open! Více na www.cesimajikoule.cz. ;-)
16:24Líbí103Máte poslední příležitost zvolit si svou krásku! Poslední sobotu měsíce července bude olomoucký hotel Flora hostit již 20. ročník celorepublikové soutěže krásy MISS LÉTO. Nejkrásnější dívku si letos můžete zvolit i Vy, návštěvníci NEJLEPŠÍ ADRESY.
16:00Líbí Teplota dnes odpoledne dosáhla 27.1 °C
15:51Líbí51Přijďte si užít s dětmi výtvarný workshop! Vytvořte si vlastní malované kamínky, unikátní výrobky s 3D efektem nebo malovaná trička! Atmosféru zajistí DJ Mickey Degeut a DJ Džísek a k tomu občerstvení. V neděli 27.7. od 10 do 20 hodin ve Výtvarných potřebách na Kollárově náměstí.
15:24Líbí58Přijďte si užít sportovní odpoledne! Také poslední sobota v červenci je zasvěcena v OC Haná programu pro celou rodinu – čeká vás škola in-line bruslení, nafukovací atrakce, trampolína, kreslení i soutěže a balonky! 26. července vždy od 14 do 18 hodin.
15:05Líbí12Fotbalová škola bratří Hubníků uhájila titul největšího českého kempu V jediném turnusu letos překonal oblíbený fotbalový kemp Romana a Michala Hubníků hranici sta účastníků. Sto jedenáct malých fotbalistů a fotbalistek opět po roce zavítalo do areálu olomouckého Androva stadionu, aby se zde zdokonalili v nejoblíbenějším sportu světa a užili si příjemné chvíle v hanácké metropoli. A program měli malí fotbalisté a fotbalistky opravdu nabitý.
14:49Líbí58Už se těšíte až to vypukne? Zatím můžete nakupovat permanentky na základní část extraligy 2014/2015 a na hokejovou Moru – konkrétně na sekretariátu klubu HC Olomouc – do pátku 25. července v čase od 16 do 19 hodin. Případně si rezervujte své místo v sekci VSTUPENKY zde!
14:23Líbí53Zájemcům o čínský jazyk z řad veřejnosti i středoškolských studentů nabídne Konfuciova akademie týdenní jazykový kurz zdarma. V průběhu pěti devadesátiminutových lekcí se tak účastníci seznámí se základy nejpoužívanějšího jazyka na světě. V nabídce jsou dva termíny: 4. až 8. srpna, druhý pak o týden později, tedy 11. až 15. srpna. Účastníci si mohou vybrat ze dvou skupin, které jsou určeny pro studenty středních škol a zájemce z řad veřejnosti.
13:46Líbí52Do čtvrtka máte poslední možnost koupit si vstupenku na festival Šternberský kopec 2014 v Informačním centru v Olomouci. Festival se uskuteční v sobotu 26. července v areálu Státního hradu Šternberk. Bližší informace na FB.
13:15Líbí64Připravte si klobouk, bouchačku, kolo a plavky a vyrazte na Poděbrady! Pastiche Filmz pořádá v pátek 25.7. komponovaný večer – cyklojízdu na Poděbrady, kde proběhne koncert a projekce snímku Nespoutaný Django. Více informací zde.
13:08Líbí33Připravte si klobouk, bouchačku, kolo a plavky a vyrazte za zábavou na Poděbrady Léto je v plném proudu, a tak i jezero Poděbrady je stále obloženo spoustou lidí, kteří se v parných letních dnech chtějí osvěžit a nachytat bronz. A v pátek to tu bude žít ještě o něco více. Pokud se budete slunit, nemusíte spěchat domů, zábava se totiž protáhne až do večerních hodin, kdy si můžete vychutnat koncert i promítání filmu Nespoutaný Django.
12:34Líbí57Obuv HULMAN hlásí VÝPRODEJ! Poslední velikosti se slevou 70%. Dětská obuv za 100 Kč, pánské a dámské boty z kůže za 300 Kč, a mnoho dalších. Přijďte se podívat a určitě si vyberete.
12:07Líbí58V OpenWine si pro vás připravili v těchto letních dnech osvěžující nabídku – sadu dvanácti vín s 30% slevou! Podrobnější informace naleznete zde. Neváhejte, objednávky můžete zasílat do 31.7.2014 na e-mail zuzana@openwine.cz nebo na tel. číslo 731 484 399.
12:00Líbí Teplota dnes v poledne dosáhla 24.6 °C
11:48Líbí55Chcete si dát opravdu zdravý oběd? Vegamenu vaří jídla, po kterých se budete cítit dobře. Vychází z vegetariánské a veganské kuchyně a jsou určena pro ty, kdo si chtějí zpestřit jídelníček, ochutnat nové recepty a vyzkoušet, že zdravé může znamenat i chutné a cenově dostupné. Vyberte si z nabídky poledního menu.
11:16Líbí59Ještě nemáte vybráno, kam dnes zajdete na oběd? Zkuste třeba Kuřecí prsíčko na grilu špikované anglickou slaninou a hranolkami. Na to láká restaurace Leguán. Pokud ale máte jiné chutě, vyberte si z nabídky Poledního menu. Přejeme vám dobrou chuť!
11:13Líbí1Přípravy na Akademické mistrovství světa v orientačním běhu vrcholí. Ti nejrychlejší získají medaile od Soukalové Více než tři stovky účastníků z jednatřiceti zemí uvítá 19. ročník Akademického mistrovství světa v orientačním běhu. Zahajovací ceremoniál se odehraje v pondělí 11. srpna na půdě Univerzity Palackého v Olomouci. A vítězové budou mít na krku opravdový unikát - medaile pro šampiony totiž navrhla úspěšná olympionička Gabriela Soukalová.
11:10Líbí63Chmaták rekordmanem: z firmy zmizel materiál za více než milion, další obral most o téměř dvě tuny součástek Vynalézavost zlodějů opravdu nezná mezí. Svědčí o tom dva kuriózní zářezy, které si na své konto připsali v předchozích několika dnech neznámí chmatáci. První z nich se asi ve volném čase věnuje slévárenství, druhý očividně nemá co na práci, tak rozebírá mosty rovnou po tunách.
10:42Líbí57Olomoucké kulturní prázdniny nabízí už zítra ve středu 24.7. další pokračování! Na nádvoří radnice vystoupí herečka a zpěvačka Sidónia Tobiášová, známá jako Szidi Tobias. Koncert začíná ve 20 hodin, vstupenky za 300 Kč koupíte v Informačním centru Olomouc.
10:08Líbí51Za necelé tři týdny začne v Olomouci Akademické mistrovství světa v orientačním běhu. Přivítá více než tři stovky účastníků z 31 zemí, kteří budou bojovat o medaile, které navrhla úspěšná olympionička Gabriela Soukalová. Zahajovací ceremoniál se odehraje v pondělí 11. srpna na půdě Univerzity Palackého.
9:47Líbí54Prodej permanentek na SK Sigma Olomouc je v plném proudu! Po úvodních dnech výměny už se jede na "volno". Pokud jste si ale ještě nestačili, vzhledem k dovolené nebo pracovnímu vytížení, vyměnit permici na své místo, nevadí, ve Fanshopu vám ho pohlídají až do konce července! Více čtěte zde.
9:19Líbí58Ještě dnes je v hotelu S-Port, který se nachází přímo v areálu Sportovního klubu Véska, vystaven originál Davisova Poháru. Nenechte si ho ujít!
8:51Líbí56Odpočiňte si na chvíli a užijte si Olomouc jako turista! Naskočte na olomoucký Vláček – projedete centrem města, prohlédnete si hlavní památky, Bezručovy sady až ke Svatováclavské katedrále... Vláček jezdí od pondělí do soboty od 12:30 každou hodinu a vyjíždí z Horního náměstí. Využít můžete také rozšířený okruh nebo zkuste speciální komentované projížďky po sakrálních památkách Olomouce s průvodcem. ;-) Kompletní info o vláčku a jízdních řádech najdete zde.
8:06Líbí45Ode dneška do pátku 25.7. jsou z důvodu opravy komunikace přesunuty k přenosným označníkům zastávky Gymnázium Hejčín směr Šibeník o 120 metrů vpřed a Šibeník směr Náměstí Hrdinů o 60 metrů zpět.
8:00Líbí Teplota dnes ráno dosáhla 21.1 °C
7:34Líbí57Na základě nařízení krále Ladislava Pohrobka se museli 22. července 1454 vystěhovat z Olomouce a Uničova všichni Židé. Ze synagogy v Židovské ulici, přejmenované na ulici Božího těla (dnes Univerzitní) byla zřízena kaple (Židovská brána je dnes v areálu Konviktu UP). S židovským majetkem mohlo město naložit podle svého uvážení, ale muselo na sebe vzít placení židovských lozunků (daní).
6:32Líbí60Dnes doporučuji pizzu s olivami za 25 Kč a babiččiny koláčky s tvarohem a marmeládou za 9,- Kč. Přijďte si k nám do Rašnerova pekařství v Denisově ulici. Těšíme se na Vás!
6:30Líbí56Narozeniny dnes slaví atletka Miloslava Rezková-Hübnerová (*1950), zpěvačka Iva Bittová (*1958) a americký herec Danny Glover (*1946). Gratulujeme!
6:00Líbí54Dobré ráno, Olomouci! Před 16 lety prezident Václav Havel jmenoval menšinovou jednobarevnou vládu ČSSD s Milošem Zemanem jako předsedou.
5:44Líbí31Podnikněte cyklovýlet za kulturou! Expozice času ve Šternberku nabízí svým návštěvníkům úschovu kol zdarma Přemýšlíte, co podniknete se svými dětmi o prázdninách? Máme pro vás tip na příjemný výlet, který kombinuje kulturní a sportovní zážitek. Šternberská Expozice času připravila na letní sezonu novinku - každý, kdo se s platnou vstupenkou vydá objevovat krásy světa unikátních hodin a vesmíru, si může v budově na adrese ČSA 19 uschovat bezplatně své jízdní kolo.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

RD 5+1 / Olomouc - Radíkov
Obec

Olomouc - Radíkov

Cena

5.800.000,-Kč + provize

Přehled všech nabídek »

Partnerské weby:    Brno     Plzeň     Přerov     České Budějovice     Pardubice     Hradec Králové     Ústí nad Labem     Liberec     Ostrava     Zlín

© 1997-2014 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace