www.olomouc.cz - hlavní stránka
Dnes je čtvrtek 31. července 2014, svátek má Ignác
Aktuální teplota: 17.8 °C

Bleskovky

Středa 30. července 2014
18:57Líbí78Středa večer v klubu Belmondo – to je již tradiční Student party a s ní přichází DJ Tom Hanzl + lounge DJ Rocky a samozřejmě studentské ceny! ;-) Dnes od 22:00.
18:21Líbí62Do konce srpna žije Galerie Šantovka Selfie Manií! Vyhrajte nákupy zadarmo! Stačí se během prázdnin vyfotit před jedním ze selfie pointů v Šantovce, pošlete fotku na info@galeriesantovka.cz a jste ve hře! Přesná pravidla soutěže najdete zde.
18:09Líbí66Sigma v neděli startuje ve druhé lize. Úkol zní jasně, za rok být zpět v 1. lize O víkendu startuje Fotbalová národní liga, po třiceti letech opět se Sigmou Olomouc. Modrá lavina sklouzla na druholigovou sjezdovku. S novým koučem Leošem Kalvodou, který zažil sestup se Znojmem, chce Sigma za rok zpět. Ale všichni si uvědomují, že návrat nebude jednoduchý. Druhá liga není jednoduchá soutěž. V neděli pod žižkovským televizním vysílačem začne modrobílá cesta zpět. Bude úspěšná?
17:39Líbí75Dnes večer v Kině Metropol zažijete Úsvit planety opic! Jste zvědaví, kdo se stane vládcem planety? Dozvíte se od 20:00.
17:06Líbí61Olomoucké kulturní prázdniny chystají další zajímavou akci! Zítra 31.7. si rezervují místo před Terezskou bránou u pivovaru Moritz. V 16:00 uvidíte v akci Cirkus LeVitare: LeVitare připlouvá a k tomu cirkusový workshop pro děti; ve 20:00 se představí Kon Sira s osobitou interpretací tradičních písní sefardské diaspory a Balkánu. Vstupné DOBROVOLNÉ!
16:35Líbí45Moravská filharmonie Olomouc ani v letních měsících nezahálí. V červenci muzikanti odehráli dva koncerty v Rakousku - na nádvoří zámku Kirchstetten a Drosendorf. Tento týden je čeká koncert v Kroměříži. Hned na začátku srpna zahájí festival Petera Dvorského v Jaroměřicích, kam se ještě jednou vrátí. Olomoučané se mohou těšit na tradiční kolonádní koncert ve Smetanových sadech v neděli 3. 8. v 16.00. Posledním prázdninovým vystoupením bude koncert v nedalekém Štěpánově.
16:18Líbí52Zájemcům o čínský jazyk z řad veřejnosti i středoškolských studentů nabídne Konfuciova akademie týdenní jazykový kurz zdarma. V průběhu pěti devadesátiminutových lekcí se tak účastníci seznámí se základy nejpoužívanějšího jazyka na světě. V nabídce jsou dva termíny: 4. až 8. srpna, druhý pak o týden později, tedy 11. až 15. srpna. Účastníci si mohou vybrat ze dvou skupin, které jsou určeny pro studenty středních škol a zájemce z řad veřejnosti.
16:00Líbí Teplota dnes odpoledne dosáhla 19.6 °C
15:46Líbí56Již v pátek 1.8. pro vás Italia Market otevře novou pobočku prodejny v Ostružnické ulici! K dostání budou mnohé typy sýrů a uzenin, vše samozřejmě v prvotřídní kvalitě. Dále si také budete moci koupit stáčené italské víno a nově také stáčené prosecco! Ve všední od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 13.
15:20Líbí56Kapitánem SK Sigma Olomouc v nové sezoně bude Adam Varadi.
14:53Líbí57Míříte na dovolenou, ale nádrž vašeho auta zeje prázdnotou? Tak to vás určitě zajímá, kde natankovat nejvýhodněji! Aktuálně nejpříznivější ceny jsou za 35,90 Kč za natural 95 a 34,80 Kč za naftu. Podívejte se, právě jsme pro vás aktualizovali přehled Cen pohonných hmot.
14:22Líbí61V sobotu 2.8. se v Babicích u Šternberka hraje turnaj v malé kopané "InterCup". Volná místa stále jsou. Hraje se dle pravidel MF Olomouc. Pro vítěze je připraven putovní pohár a zajímavé ceny.
13:45Líbí58Prodejna a servis MTmobil ve Švédské ulici stále nabízí kvalitní a rychlý servis mobilních telefonů a navíc rozšiřuje svoji nabídku! Nyní u nás nově naleznete LED reflektory a měřicí přístroje. Vše je možné vyzkoušet přímo na prodejně. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči nebo navštivte náš e-shop.
13:30Líbí116Točenou nebo kopečkovou? Ochutnávali jsme s vámi zmrzlinu po celém městě Znáte ve svém okolí někoho, kdo nemá rád zmrzlinu? Mě nikdo nenapadá. Tato letní pochoutka má naopak tisíce příznivců. Někdo nedá dopustit na osvěžující ovocné příchutě, jiný miluje smetanové tóny sladkých druhů. Stejně tak kopečková versus točená dělí populaci na dva rozdílné tábory. Kam ale zajít v Olomouci na opravdu výbornou zmrzku? A které příchutě se v našem městě těší největší oblibě? To vše a mnohé další vám prozradíme.
13:16Líbí52Meteorologové varují! Od dnešní 15. hodiny přijdou do České republiky bouřky. Hrozí po celém území, postupně přijdou od západu k východu. Výstraha platí až do zítřejší večera. Vyskytnout se mohou také s intenzivními srážkami s úhrny kolem 40 milimetrů a kroupami.
12:51Líbí48Od 7. do 10. 8. bude kvůli opravě silnice na křižovatce ulic Polská a Schweitzerova znemožněn průjezd pro veškerou dopravu. Autobusové linky číslo 16, 17, 24 a 51 pojedou mezi zastávkami Tržnice a Povel, škola v obou směrech po objízdné trase přes třídu Svobody, ulicemi Polská, Rooseveltova, Velkomoravská a Schweitzerova. Zastávky Smetanovy sady budou nahrazeny zastávkami Rooseveltova na objízdné trase. Zastávky U Botanické zahrady nebudou obsluhovány.
12:24Líbí58Poslední srpnový týden přinese pátý ročník letního minifestivalu Olomoucké divadelní prázdniny! Během osmi dní a nabídnou celkem osm představení. Vedle místních souborů také bratislavské divadlo GUnaGU či Malá scéna Zlín a jako host festivalu známý pražský herec a dabér Alexej Pyško. A k tomu přídavkem koncert kapely Svervou v čele se sólistkou olomouckého baletu Renátou Mrózkovou. Od neděle do neděle 24. až 31. srpna ve Vlastivědném muzeu Olomouc. Vstupenky jsou již v prodeji v pokladně Moravského divadla a v IC v podloubí radnice.
12:00Líbí Teplota dnes v poledne dosáhla 25.5 °C
11:48Líbí56POŘÁDNEJ SJEZD NA KOLOBCE! Tuto středu a pátek 30.7. a 1.8. Zažijte ten úžasný pocit společně s kamarády a rodinou. Start je u hospůdky Pohořanská Bouda, cíl v cukrárně a restauraci U Bláhů. Celá trasa je velmi svižná a pojedete jen z kopce po asfaltové cestě. Vhodné pro starší děti a dospěláky. Rezervujte si koloběžky ještě dnes na tel. 604 760 476 nebo info@rideon.cz. Více informací na www.rideon.cz.
11:09Líbí60Ani dnes vás nepřipravíme o svůj obědový tip: vyzkoušejte Kuřecí prsíčko zapečené se zeleninou a rajčaty s domácím toastem. To je dnešní nabídka v Řecké restauraci Zorba. Případně si můžete vybrat z nabídky Poledního menu. Přejeme vám dobrou chuť!
10:42Líbí53Vychutnejte si Olomouc přesně jako turista! Naskočte na olomoucký Vláček – projedete centrem města, prohlédnete si hlavní památky, Bezručovy sady až ke Svatováclavské katedrále... Vláček jezdí od pondělí do soboty od 12:30 každou hodinu a vyjíždí z Horního náměstí. Využít můžete také rozšířený okruh nebo zkuste speciální komentované projížďky po sakrálních památkách Olomouce s průvodcem. ;-) Kompletní info o vláčku a jízdních řádech najdete zde.
10:38Líbí64Šest hasicích přístrojů, kabelka, vymetený účet a málem i fiat. To je skóre olomouckých zlodějů za poslední dny Zlodějům se v posledních dnech v Olomouci tradičně dařilo. Štěstí však tentokrát přálo i policii. Doslova in flagranti přistihli mladíka, jak si sedí v cizím autě a uchyluje se k loupeži. Takové štěstí však už neměl majitel kabelky, která zmizela z auta a vzápětí i peníze z účtu. Beze stopy zmizela také šestice hasicích přístrojů.
10:15Líbí59HAPPY HOUR ITALIANO!!! Zítra 31.7. od 18:30 vás zve Italia Market na další pokračování úspěšného italského aperitivu! Tentokrát budete moci ochutnat spaghetti all'aglio e olio, panini s mortadellou, vynikající ledově vychlazený meloun a spoustu dalších dobrot dle vašeho přání. K pití řadu výborných italských vín a také námi připravený APEROL SPRITZ! Nově se konečně budete moci také posadit. Těšíme se na vás!
10:09Líbí1V olomouckém okrese přibývá dopravních nehod, často na nich mají podíl chodci a cyklisté Od začátku roku 2014 do konce června dopravní policie v Olomouckém kraji celkem 2031 dopravních nehod, což je o sedmdesát devět případů méně v porovnání se stejným obdobím v uplynulém roce. Jediným okresem, ve kterém počet dopravních nehod oproti loňsku stoupl, je Olomouc, v ostatních okresech dopravních nehod ubylo, nejvíce pak v Prostějově. Bohužel i přes klesající počet dopravních nehod jsou jejich následky horší než v loňských letech.
9:43Líbí57V srpnu to na olomouckých Poděbradech opět ožije! Ochutnejte každý víkend speciality s grilu od šéfkuchařů a k tomu si zpříjemněte pobyt u olomouckého moře úžasným programem. Druhý měsíc prázdnin začne v pátek 1.8. letním kinemve 21:15 uvidíte Koleje osudu.
9:25Líbí64POZOR! Soutěžní Bleskovka: Kdo jako první klikne na tento odkaz, vyhrává poukaz na jednu jízdu na bobové dráze v areálu Park sportu Hrubá Voda.
9:09Líbí39Přes dvě desítky hráčů vyzvalo šachového mistra přímo na náměstí Dvaadvacet stolů s šachovnicemi a za nimi zájemci o královskou hru, kteří se odvážili utkat s mezinárodním mistrem Pavlem Šimáčkem. Tak vypadala tradiční akce v rámci Olomouckého šachového léta na olomouckém Horním náměstí. Řada hráčů brala simultánku velmi vážně a pečlivě se na ni připravovala, zatopit mistrovi ale dokázala jen hrstka.
8:46Líbí59Ve dvou se to lépe táhne! Přijďte cvičit s kamarádkou a získejte měsíc cvičení zdarma. ;-) V Contours Fitness – nejoblíbenějším fitness pro ženy s kruhovým tréninkem v ČR. Účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou.  
8:02Líbí47Řidiči POZOR! Ulice Švermova v centru Olomouce je částečně uzavřena! Důvodem je výstavba horkovodu. Dopravní omezení platí ode dneška do 8. srpna.
8:00Líbí Teplota dnes ráno dosáhla 20.8 °C
7:26Líbí55Dne 30. července 1999 proběhla druhá část demontáže kovových plastik Sloupu Nejsvětější Trojice v Olomouci. Sejmuté sochy a kotevní prvky určené k restaurování byly převezeny do Prahy k dalšímu posouzení a postupnému uvedení do náležitého stavu.
6:32Líbí46Dnes Vám doporučuji loupáček za 5 Kč. Přijďte si k nám do Rašnerova pekařství v Denisově ulici. Těšíme se na Vás!
6:30Líbí54Narozeniny dnes slaví herečka Alena Vránová (*1932), americký zpěvák Paul Anka (*1941), francouzský herec Jean Reno (*1948) i američtí herci Arnold Schwarzenegger (*1947) a Hilary Swank (*1974). Gratulujeme!
6:00Líbí58Dobré ráno, Olomouci! Roku 1419 se odehrála První pražská defenestrace: Pražský lid vedený knězem Janem Želivským podnikl útok na Novoměstskou radnici. Přítomné konšely shodili z oken a ubili. Touto událostí začínají husitské revoluce.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

RD 4+kk Olomouc - Radíkov
Obec

Olomouc - Radíkov

Cena

4.590.000,-Kč

Přehled všech nabídek »

Partnerské weby:    Brno     Plzeň     Přerov     České Budějovice     Pardubice     Hradec Králové     Ústí nad Labem     Liberec     Ostrava     Zlín

© 1997-2014 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace