www.olomouc.cz - hlavní stránka
Dnes je čtvrtek 23. října 2014, svátek má Teodor
Aktuální teplota: 5.3 °C

Bleskovky

Středa 22. října 2014
19:35Líbí67Panda je krásné a dokonce i velmi mazlivé zvíře, ale když si má zbaštit svoje léky, je z toho spíš rodeo. :-) Podívejte se na jedno pandí přemlouvání.
18:26Líbí75Dnes je opět středa a s ní večer Belmondo ožije Erasmus party Asian Countries: dj Ron JB , lounge dj Rocky. Začíná ve 22:00.
17:48Líbí57Diváci Divadla Tramtarie pozor! Zítřejší představení Jedlíci čokolády s Ivanou Plíhalovou, Dášou Rybářovou a Petrou Konvičkovou je ZRUŠENO. Náhradní představení se koná 18. listopadu v 19:30.
17:23Líbí61V kině Metropol dnes opět pokračuje festival Outdoor films. Od 20 hodin na vás čeká filmový blok čtyř snímků Guides&Cie, Bavorský splitboarding, Faktor U - Parkour a Surfing na Antarktidě.
16:51Líbí56Soubor baletu Moravského divadla Olomouc slaví výročí 450 let od narození Williama Shakespeara. Minifestival jde dnes večer do finále. V 19:00 vás zve na slavný příběh veronských milenců v baletní verzi Romeo a Julie s hudbou Sergeje Sergejeviče Prokofjeva.
16:18Líbí67Přijďte na koncert nové kapely Alberta Černého Lake Malawi po rozpadnutí oblíbených Charlie Straight! Ve středu 22. října od 20:00 v U-klubu. Předkapela Make My Heart Explode. Cena vstupenky na místě 200 Kč.
16:00Líbí Teplota dnes odpoledne dosáhla 6.7 °C
15:43Líbí50Po dobrém výkonu v Michalovcích bude Zora Olomouc zkoušet získat první body proti českému mistrovi. Na Hanou dorazí Černí Andělé – Baník Most. Utkání začíná v 17:30.
15:29Líbí59Chybí vám veselí pomocníci do kuchyně? Tak neváhejte a využijte nabídku tří výrobků za cenu jednoho na SET FUNNY MUMMY. Obsahuje škrabku, otvírák a krájecí kolečko za 99 Kč. Tak neváhejte a přijďte navštívit prodejnu Tescoma na ulici Erbenova 2 v Olomouci vedle Ušatého domu.
14:52Líbí67Komorně laděný koncert osobité umělkyně Chantal Poullain v U-klubu! Hluboko posazený sexy hlas, šarmantní francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal zazpívá své vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony. Cena vstupenek podle vzdálenosti od pódia. Předprodej obvyklý a také v síti www.ticketstream.cz. Recitál Chantal Poullain se skupinou začíná zítra ve čtvrtek 23.10. ve 20:00.
14:17Líbí58Jste zvědaví, jaké knihy jsou právě teď v kurzu a jdou v Olomouci nejlépe na odbyt? V TOP 10 nejprodávanějších knih posledních dní figuruje kuchařka Vaříme s Láďou Hruškou známá z televizních obrazovek nebo knížka lékaře a rebela Jana Hnízdila Zaříkávač nemocí. Podívejte se, jaké další tituly jdou v Knihkupectví Kosmas nejvíc "na dračku".
13:46Líbí55Už od pátku 24.10. potkáte Bezva kytku a její stánek i na hlavním hřbitově v Olomouci u vchodu ke krematoriu. A právě objednané dušičkové zboží si můžete bez problémů po domluvě vyzvednout u hřbitova na stánku.
13:21Líbí54Obchod se sportovní a zdravou výživou ZDRAVIAFITNESS.cz hledá brigádnici, která ráda sportuje a rozumí výživě. Obchod sídlí v OD Koruna, nástup možný ihned! Tel. 724 710 009.
12:50Líbí72Dárkový koš, který překvapí! Ve Sklizeno Olomouc vám vytvoří dárkový koš, který překvapí nejen složením produktů, které vesměs nikde jinde neseženete, ale také jejich opravdovou a poctivou chutí. Vybírat můžete již z tisícovky produktů – na výběr je balíček pro opravdové chlapy s pořádnou pálenkou, kusem sušeného masa a pálivého chilli, sladce laděný koš plný pravé čokolády, skleniček té nejlahodnější marmelády a jemné višňovky nebo koš pro labužníky s tradiční játrovkou i španělskou salsou. Přijďte do Sklizena a objevte jiný svět potravin.
12:07Líbí61V Mikulovské vinárně v pátek 24. října od 20 hodin zahraje živá hudba! Těšte se na skupinu Balinband, jako každý pátek. A vstupné je zdarma!
12:00Líbí Teplota dnes v poledne dosáhla 6 °C
11:45Líbí63Přijďte si pochutnat na KANČÍ HODYode dneška až do úterý 28. října Se šípkovou, nebo se zelím? Rozhodnutí je na vás, Holba jde perfektně k obojímu. A nebo je libo kančí gulášek, mysliveckou živáň či řízečky z divočáka v česnekovém láku s vídeňským bramborovým salátem? Prostě v River DOG bar & restaurant si vyberete.
11:45Líbí42Strašidelný a tajuplný zároveň. Sežeňte si masku a vyrazte na nějakou z halloweenských akcí Můžeme se nad tím pohoršovat, nevěřícně kroutit hlavou, ale realitu nezměníme. Do našeho města zkrátka zavítal americký Halloween a podle výloh obchodů a programů jednotlivých klubů to vypadá, že se v hanácké metropoli pěkně zabydluje, ve většině případů se mu dokonce podařilo vytvořit něco jako tradici. Chcete si také užít strašidlácký rej v nějaké šílené masce? Nebo jen potřebujete sehnat dokonalou masku pro vaše děti? Pak jsou následující řádky určeny právě pro vás.
11:14Líbí56Náš polední tip: dneska si můžete zajít do pivovaru Moritz na jelení plec na smetaně s houskovým knedlíkem. Pokud vás náš výběr z menu neláká, vyberte si sami z nabídky Poledního menu. Dobrou chuť!
10:56Líbí59DISCO DISCO. Přijďte okouknout nové taneční kroky, soutěžit a užít si spoustu zábavy. To vše v pondělí 27. října ve 14 hodin v dětském koutku při olomouckém aquaparku. Lístek je zdarma v rámci vstupu do dětského koutku.
10:33Líbí49Někdy od neděle večer do pondělí se kdosi vyřádil na Fordu Mondeo zaparkovaném na ulici Jílová v Olomouci. Nejprve poničil okno dveří a ze sedačky ukradl černou cyklistickou přilbu. To mu ale rozhodně nestačilo a přibral si k tomu ještě všechna čtyři kompletní kola. V klidu ho nenechala ani palivová nádrž. Poškodil víčko a odčerpal 25 litrů nafty. Celková škoda se vyšplhala na více než 5 tisíc korun. Policie nyní hledá svědky, kteří si všimli podezřelé osoby v blízkosti poškozeného vozidla. Přihlaste se na linku 158.
9:54Líbí58Už je skoro konec podzimu a vy jste ještě nenašli tu správnou zálibu pro své dítě? Pak zkuste tanec! Taneční skupina RYTMUS Olomouc vás zve mezi sebe. Přijďte se podívat a vyzkoušet si to. Vítány jsou děti ve věku 3 až 6 let. V úterý 4. a 11. listopadu v 18:00 v prostorách Tanečního studia TARA na tř. Svobody 39, Olomouc. Info na tel. 603 892 538 nebo na www.rytmus-olomouc.com.
9:37Líbí170Zloděj ukradl kartu, pak z ní v převleku za kašpara zkoušel vybrat peníze. Poznáte ho? Na první pohled běžný případ. Muž v galerii Šantovka ukradl peněženku a našel v ní platební kartu. Nebyl to ale žádný "obyčejný" hlupák. Vědouc, že bankomaty jsou opatřeny kamerou, opravdu důmyslně se před výběrem namaskoval. Bez PINu byl ale ztracen, bankomat mu nic nevydal, pouze pořídil podobenku neznámého kašpara. Ten ale zatím policii vodí za nos, o bezradnosti vyšetřovatelů svědčí fakt, že případ, který se stal 19. září, zveřejnili až nyní. Pokud jste před více než měsícem zahlédli kolem budovy polikliniky na třídě Svobody podezřelé individuum, měli byste ihned volat na linku 158.
9:17Líbí51Až do úterý 4.11.2014 včetně probíhají opravy silnice v ulici Velkomoravská v úseku mezi křižovatkami s ulicemi Brněnská a Rooseveltova a dále komunikace ulice Lipenská v úseku mezi křižovatkami s ulicemi Rolsberská a Pavelkova. Stavební práce jsou prováděny za úplné uzavírky komunikací mimo BUS. Podívejte se, co to znamená pro městskou dopravu a pro vás jako řidiče. Podrobnosti a výlukové jízdní řády naleznete zde.
8:59Líbí80POZOR! Soutěžní Bleskovka: Kdo jako první klikne na tento odkaz, vyhrává 2 volné vstupenky do ZOO Olomouc.
8:12Líbí65Pro první dva klienty, kteří si dobijí permanentku nejméně za 1000 Kč, má centrum v SUN WELL připravenou volnou vstupenku na veletrh nábytku a vybavení interiérů BYDLENÍ a veletrh módy, kosmetiky a zdravého životního stylu MODERNÍ ŽENA, který se koná v Olomouci ve dnech 31.10.–2.11.2014.
8:00Líbí Teplota dnes ráno dosáhla 6.5 °C
7:34Líbí52Ve velkém sálu arcibiskupského paláce v Olomouci rektor Univerzity Palackého prof. Josef Jařab dne 22. října 1990 slavnostně začlenil Cyrilometodějskou teologickou fakultu do svazku Univerzity Palackého v Olomouci: "Pronuntio Facultatem theologicam sanctis Cyrillo et Methodio dedicatam partem Universitatis Palackianae." Právně se tak stalo ovšem už 10. května roku 1990 prostřednictvím nového zákona o bohosloveckých fakultách.
6:38Líbí68Dnes doporučuji šneky z listového těsta s anglickou slaninou a sýrem za 9 Kč a Rašnerův máslový koláč za 10 Kč. Přijďte si k nám do Rašnerova pekařství v Denisově ulici. Těšíme se na Vás!
6:30Líbí54Narozeniny dnes slaví básník, publicista a hudebník Vít Kremlička (*1962), slovenský hokejista Miroslav Šatan (*1974), francouzská herečka Catherine Deneuve (*1943) a americký herec Jeff Goldblum (*1952). Gratulujeme!
6:00Líbí41Dobré ráno, Olomouci! Dnes je Den porozumění koktavosti.
5:09Líbí32Kam za sportem? Na vedoucí Třinec v hokeji, mistra v házené, poprvé na volejbal nebo do Zlína podpořit Sigmu Sportovní týden bude nabitý událostmi. Vše začíná už ve středu, kdy v předehrávce interligy přivítá Zora Černé Anděle z Mostu. V pátek hostí Mora vedoucí Oceláře Třinec. V sobotu se doma poprvé představí volejbalistky UP, o první body zabojují také házenkáři STM proti Kopřivnici. Sigma jede v sobotu bojovat o body do Zlína, Mora pak do stejného města v neděli. Basketbalisté hrají ve stejný den v Šumperku.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Vyčistěte své tělo - poděkuje Vám!

Výhodná nabídka humátových produktů v akci 1+1 zdarma a produktů podporujících imunitu v akci 2+1 zdarma

Přehled všech nabídek »

© 1997-2014 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace