Dnes je sobota 2. července 2016, svátek má Patricie
Aktuální teplota: 17.6 °C

Bleskovky

Pátek 1. července 2016
18:14

Pokud přemýšlíte, co podniknout dnes večer, vyrazte ochutnat netradiční drinky do Cafe-Baru Venuše. Chystá se i to, co jindy nevyzkoušíte. Začíná se ve 20:00.

17:11

Na konci července vystoupí Moravská filharmonie na Mezinárodním hudebním festivalu Český Krumlov, a to s Flamenco Symphony se skvělým kytaristou Carlosem Piñanou a s Bravo Broadway. V srpnu pak Moravská filharmonie účinkuje na Mezinárodním hudebním festivalu Petra Dvorského v Jaroměřicích nad Rokytnou, na programu budou operní árie. Poslední hudební zastávkou je koncert na festivalu Hudba v zahradách a zámku v Kroměříži, kde zahrají skladby F. Mendelssohna-Bartholdyho a P. I. Čajkovského.

16:12

Tento měsíc se koná 8. ročník tradičního mezinárodního tenisového turnaje žen ITS CUP s dotací 50.000 USD. Přijďte fandit českým i zahraničním hráčkám. Turnaj se koná v termínu od 9. do 17. 7. a vstup je zdarma.

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 27.9 °C
15:42

Obec Majetín pořádá ve dnech 2. až 6. července Hodové slavnosti, a to v areálu za saunou a na rybníku Hliník. Můžete se těšit na velmi bohatý program, ze kterého si rozhodně vyberete. ;-)

15:11

Již probíhá předprodej na koncert JARKA NOHAVICI, který se uskuteční na nádvoří Zbrojnice ve čtvrtek 4. srpna od 20:00. Koncert se koná za každého počasí, vstupné je na stání nebo sezení a je jednotné. Vstupenky v předprodejích nelze rezervovat, počet omezen na 6 kusů na jednoho kupujícího. Koncert se koná za každého počasí. Aktuálně zbývá necelá 1/3 vstupenek.

14:07

Kosmetický salon pro muže a ženy Alis vám nabízí řadu služeb; vyzkoušet můžete kosmetické a vizážistické poradenství, v nabídce najdete také analýzu pleti, vizáž a líčení (denní, slavnostní, sváteční). Pro pány ošetření a kosmetiku pro muže. A také si do salonu můžete zajít na ošetření aknózní pleti, nebo na trvalé odstranění chloupků v obličeji a po celém těle.

13:55Co přinesl červen Červen skončil a jsou tu konečně prázdniny. Ale jaký byl? Docela bohatý na události. A osobnosti. Hvězdy sportovního nebe se zúčastnily půlmaratonu. Taky přijel spisovatel Robert Fulghum, zpěvačka Kathy Kelly... U všeho jsme byli. Pojďte se s námi ohlédnout za šestým měsícem roku 2016.
13:32

Ve čtvrtek po osmé hodině večer vyjížděla hlídka Městské policie Olomouc na oznámení o nálezu hada v areálu firmy na ulici Babíčkova. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se pod obráběcím strojem nachází asi 50 centimetrů dlouhá užovka obojková. Po odchycení byl had vypuštěn do volné přírody v okrajové části města. 

13:02

Galerie města Olomouce pro vás připravuje výstavu s názvem “Karel Hořínek 80”. Ta bude zahájena vernisáží za přítomnosti autora ve čtvrtek 7. července v 11 hodin v prostorách galerie, a potrvá do 30. července.

12:30

Chystáte se na dovolenou nebo aspoň mizíte na prodloužený víkend a potřebujete natankovat plnou? Víme, kolik stojí palivo v Olomouci, právě jsme pro vás aktualizovali přehled cen.

12:07

Letečtí specialisté školili tým operátorů zdravotnického operačního střediska. Kurz byl prvním svého druhu v ČR a byl zorganizovaný pro operátory linky 155. Program nesestával jen ze suchých přednášek, ale byl proložen spoustou příkladů z praxe a týmových her a soutěží. Cílem kurzu je především zlepšení kvality práce na operačním středisku, v již zmiňované oblasti komunikace, a to jak vnější, tak vnitřní. 

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 25.1 °C
11:43

Právě jsme pro vás aktualizovali rubriku Opustili nás...

11:42

Plánujete dovolenou pod stanem nebo chcete vyrazit jen tak kempovat na víkend? Přijďte dnes a zítra do Šantovky, koná se tu Outdoor day. Získáte tipy od odborného personálu a vyzkoušíte si nejnovější kempovací vychytávky a trekingové doplňky.

11:16Hasiči radí, na co si dát pozor před odjezdem na dovolenou Začátek července je pro většinu lidí znamením léta, prázdnin a hlavně dovolené. Spousta rodin opouští své domácnosti na delší dobu a vyráží vstříc novým zážitkům. Na co ale, kromě opalovacího krému a plavek, nezapomenout? Hasiči připomínají, že je důležité mít na paměti i základní pravidla požární bezpečnosti.
11:08

Už dnes odstartovala měsíční uzavírka podjezdu pod železničním mostem v ulici Dr. Milady Horákové  - tzv. myší díry. Pěší mohou využít chodník po straně podjezdu, řidiči však budou muset využít objízdnou trasu. Ta povede ulicemi Jeremenkova, Pasteurova, U Podjezdu, Pavlovická a Divišova.

10:36

Jako každý rok i letos odměňuje Resort Hrubá Voda jedničkáře jízdou na bobové dráze ZDARMA. A letos navíc pro jedničkáře zdarma i 1 hodina minigolfu.Tato akce "Bobovka + minigolf zdarma" za samé jedničky je platná celý víkend od pátku 1. 7. až do neděle 3. 7. V neděli se tu navíc koná od 13. do 17. hodiny rodinný program Vítání prázdnin s poníkem Soptíkem. Tak hurá do Hrubé Vody ;-)

10:11

Město Olomouc je u konce se stavbou cyklostezky v Holické ulici. Cyklisté zde budou moci využívat zcela nový úsek v délce téměř půl kilometru.

9:33

Letecké muzeum se z Neředína již definitivně přesunulo do 120 kilometrů vzdáleného Koněšína na Třebíčsku, kde bude zítra ve 20:00 slavnostně otevřeno.

9:05

UŽÍVEJ LÉTO NA KOLE - to je název celoprázdninové soutěže, kterou vám na letní cyklistická putování připravila firma MOOLBIKE. Objevte servisní místa MOOLBIKE, která jsou umístěna v cyklisticky hojně navštěvovaných lokalitách v okolí Olomouce, a získejte alespoň 10 razítek na soutěžní kupón z jejich servisních míst a vyhrajte jednu z 10 hodnotných cen; HLAVNÍ CENA je 10.000 Kč! Ke každému soutěžnímu kupónu získáte navíc také přehlednou mapku.

8:04

Pro sezonu 2016/2017 dojde u Sigmy Olomouc ke změně hracích dnů obou týmů, áčko bude hrávat domácí zápasy v pátek s výkopem v 18:00, béčko v sobotu od 10:15. Předprodej permanentních vstupenek začíná v úterý 12. července. Více informací najdete tady.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 18 °C
7:26

Roku 1845 byla před radnicí Olomoučanům zpřístupněna tzv. křížová studna. Podobu měla čtyřramenného kříže a do prostoru vybudovaného pod úrovní dlažby se sestupovalo ze čtyř stran po schodech ke sloupku se dvěma výtoky vody. Ta sem byla přiváděna dřevěným potrubím z křížového pramene na Tabulovém vrchu, tudíž se vlastně nejednalo o studnu v pravém slova smyslu.

6:30

Narozeniny dnes slaví moderátor Aleš Zbořil (*1968), MMA bojovník Karlos Vémola (*1985), kanadská herečka Pamela Anderson (*1967) a americká herečka Liv Tyler (*1977). 

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Před 10 lety začal u nás v dopravě platit bodový systém.

0:35Tipy na víkend Před námi je první prázdninový víkend! Meteorologové slibují, že se máme na co těšit. Takže dva dny volna můžete proválet s rodinou a přáteli někde u vody, ale i ve městě je o co stát - a to jak na poli kulturním, společenském, tak i sportovním. Užijte si víkend podle svých představ! A hlavně si odpočiňte...

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace