Dnes je čtvrtek 26. května 2016, svátek má Filip
Aktuální teplota: 16.9 °C

Bleskovky

Dnes je čtvrtek 26. května 2016
10:04

Moravský grunt vás srdečně zve do Topolan na KÁCENÍ MÁJKY, které se bude konat již tuto sobotu 28.5. od 14 hodin. Kvalitní občerstvení a atraktivní program zajištěny.

10:04Michal Vodný bude na Olomouc vždy rád vzpomínat Hráči HC Olomouc polykají tréninkové dávky v letní přípravě a chystají se na další sezonu. V kádru už není levé křídlo Michal Vodný. Útočník, který v týmu Mory působil pět let, zamířil po skončení smlouvy do Znojma, kde si vyzkouší EBEL ligu. V Olomouci zanechal rodák z Uherského Ostrohu a odchovanec Zlína silnou stopu. Sympatický borec bude na olomouckou štaci vždy vzpomínat rád. "Jsem Moře hrozně moc vděčný, že jsem se díky působení v HC Olomouc prosadil v mužském hokeji, zahrál si extraligu a nyní zkusím další kvalitní soutěž," říká na Hané velmi populární "Voďas".
9:43

Zveme dnes všechny dámy, paní a slečny do lékárny U sv.Mořice na nákup kosmetiky značky BIODERMA s 20% slevou na veškerý sortiment. Rádi vám poradíme s výběrem, přijďte si udělat radost. :-)

9:07

S RideOnem se můžete tuto sobotu vydat na další koloběžkový výlet, tentokrát na Cestování časem do Šternberka a zpět. Podrobné informace najdete ZDE.

8:22Příští sobotu můžete zažít den jako z románu Jane Austenové Chcete prožít jeden den jako hrdina či hrdinka románu Jane Austenové? Do doby, v níž vznikala díla Pýcha a předsudek či Rozum a cit, vás přenese Empírový den, který se uskuteční v sobotu 4. června. V rámci programu se naučíte dobové tance, můžete si vychutnat piknik v dobových kostýmech, projet se v kočáru nebo si užít závěrečný empírový ples.
8:05

Městská policie Olomouc chystá měření rychlosti dnes od 13:00 - 14:00 na ulici Rooseveltova v Olomouci (v blízkosti ZŠ a MŠ) a v úterý 31.5.2016 od 12:30 - 13:30 na ulici Gagarinova v Droždíně. Jedná se o místa s vysokou frekvencí přecházejících chodců, kde dochází k častému překročení nejvyšší dovolené rychlosti ze strany neukázněných řidičů.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 14 °C
7:21

Roku 1466 napomenul papež Pavel II. bulou město Olomouc, aby nepomáhalo "usurpátorovi" Jiřímu z Poděbrad na výpravu proti Plzni.

6:30

Narozeniny dnes slaví filmový a televizní herec Martin Zounar (*1967), operní pěvkyně, mezzosopranistka Magdalena Kožená (*1973) a americký rockový zpěvák Lenny Kravitz (*1964).

6:00

Dobré ráno, Olomouci! V roce 1986 přijalo Evropské hospodářské společenství Evropskou vlajku.

0:06Dnešek: přijede premiér, Kaiser se představí jako hudebník Pátek se blíží, cítíte to? Ale dnes je čtvrtek. Jaký bude? Prozradíme. Čtěte.
Středa 25. května 2016
18:16

Všemi očekávaná Já, JůTuber TOUR už v sobotu 28.5. v Galerii Šantovka. Vstup je ZDARMA a čekat na tebe budou JůTubeři: Fallenka, Makyna016, DenisTV i Vadak. Tak si přijď pro podpis a fotku! Autogramiádou bude provázet moderátor Ati!

17:05FitZone - vítejte ve světě aktivního odpočinku Cvičení by mělo být formou relaxace, nikdy ne cílem. Přesně v tomto duchu probíhají lekce ve FitZone - novém světě sportu, aktivního odpočinku a poradenství. Zajít sem můžete na HEAT, pilates, jógu, ale třeba i na TRX a myslí tu i na nastávající maminky. Vždy se vám bude věnovat zkušený lektor, který vám poradí nejen s tréninkem, ale také s tím, co byste měli jíst, abyste dosáhli kýžených výsledků.
17:04

JAZYKOVÁ ŠKOLA s právem státní jazykové zkoušky Olomouc již přijímá přihlášky k dennímu pomaturitnímu studiu. Podrobnější informace naleznete zde.

16:02

GTT vás srdečně zve na tu NEJLEPŠÍ TUNING PÁRTY tohoto roku! Akce se koná 27.-29.5 2016 v Motorestu u Letiště v Bohuňovicích. Čeká na vás super program, možnost proletět se vrtulníkem, projet se v pouštní bugyně! Nebudou chybět hektolitry vynikajícího pití a kopce neodolatelnýho žvance! Přijedou holky z RED BULLu! NONSTOP Live DJ!!!

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 16.7 °C
15:06

Chystáte-li se na úpravu vašeho bydlení či zahrady, pak se rozhodně podívejte na originální řešení kamínkových podlah, schodů, chodníků a podobně. Realizuje je firma Kamenné koberce Olomouc. Inspiraci a velký výběr naleznete na webu, či přímo v prodejně na Polské ulici 66.

14:16

Evakuace pošty na Jeremenkově ulici byla ukončena. Na místě bylo pyrotechnikem zjištěno, že podezřelý balíček obsahoval elektronický obojek na zvíře, který byl v zapnutém režimu. Provoz na poště byl obnoven před čtrnáctou hodinou.

14:03

Dnes jsme pro vás doplnili rubriku Opustili nás...

13:51

Extraligoví baseballisti Skokani Olomouc hrají na svém hřišti na Lazcích dohrávku s Arrows Ostrava. Zápas začíná v 16:30.

 

13:29

V současné chvílí probíhá evakuace pošty na Jeremenkově ulici v Olomouci z důvodu podezřelé zásilky. Na místo se dostavil pyrotechnik, který provede detekci podezřelého předmětu. Provoz kolem nádraží není omezen.

13:13Americký armádní konvoj v sobotu projede kolem Olomouce Od pátku do pondělí se uskuteční na území České republiky přesun příslušníků 2. jízdního pluku americké armády v rámci cvičení Saber Strike v Pobaltí. Tímto cvičením NATO reaguje na vývoj bezpečnostního prostředí ve světě a prezentuje soudržnost a připravenost členských zemí ke kolektivní obraně. Konvoj projede i kolem Olomouce.
13:03

Moravský grunt vás srdečně zve do Topolan na KÁCENÍ MÁJKY, které se bude konat již tuto sobotu 28.5. od 14 hodin. Kvalitní občerstvení a atraktivní program zajištěny.

12:14

Divadlo Tramtarie uvádí komedii Velká mořská víla aneb Druhý díl oblíbených Jedlíků čokolády. Opět se setkáte s tlustou Rózou, ustaranou Helenou i éterickou Valérií. Osudy tří sester po deseti letech můžete zhlédnout dnes a zítra v 19:30. Pozor, jedná se o poslední reprízy v této sezoně!

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 19.8 °C
11:06

Máš rád(a) pohyb? Brusle? kolo? běh? nebo chodíš do fitka? Tak si nenech ujít přednášku 29.5. Zdravý životní styl, jídelníček a sportovní výživa. Problematikou Vás provede uznávaný odborník - dietolog a sportovní lékař MUDr. et RNDr. Tomáš Brychta Ph.D. Objednej na www.zdraviafitness.cz, OD Koruna.

10:03

Fotbalisté SK Sigma Olomouc U19 hrají ve 34. kole nejvyšší dorostenecké soutěže se Slavií Praha na hřišti v Řepčíně od 13 hodin.

 

9:09

Kdo jako první klikne na tento odkaz, vyhrává 2 volné vstupenky na společné vystoupení Dáši Vokaté a Oldřicha Kaisera. Koncert se koná ZÍTRA od 19:00 v Divadle hudby.

8:07

Casting LOOK BELLA 2016 - již 13. ročník projektu, jehož cílem je zvolit nejzajímavější tvář roku 2016 a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Vítězové soutěže získají atraktivní a hodnotné ceny a nabídku spolupráce s modelingovou agenturou Prestige models. Casting se koná v pátek 27.5. v Galerii Šantovka.

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 16.3 °C
7:22

Roku 1469 vydal papež Pavel II. bulu, kterou nařizoval Olomoučanům rozbořit klášter Hradisko s výjimkou kostela sv. Štěpána, protože klášter "je nebezpečný a škodlivý pro město Olomouc“. Opati kláštera pak přesídlili v Olomouci na Předhradí. Vratislavský biskup měl svěřit správu klášterních příjmů duchovní osobě, polovina ale připadla kapitule a polovina městu.

6:30

Narozeniny dnes slaví herečka Eliška Balzerová (*1949) a hudební skladatel a malíř Vladimír Franz (*1959).

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Před 18 lety vystoupil na nejvyšší horu světa Mount Everest první tělesně postižený horolezec – jednonohý Američan Tom Whittaker.

0:06Dnešek: Hudební středa, chystá se Deczi i Bowie Středa bude v Olomouci velmi kulturní, dalo by se říct i hudební. Chystá se pořad o Davidu Bowiem, přijede Laco Deczi i punková legenda Zuby nehty. A máme i jeden divadelní tip.

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

Společenské ponožky se stříbrem nanosilver®

Stříbro, obsažené v ponožkách, slouží jako prevence plísní, mykóz a ekzémů a pomáhá je odstranit. Eliminují zápach.

Cena: 185 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace