Dnes je středa 29. června 2016, svátek má Petr a Pavel
Aktuální teplota: 14 °C

Bleskovky

Dnes je středa 29. června 2016
0:02Dnešek: Štreitovy fotografie i koncert Markéty Irglové Jsme v polovině týdne. Jaká bude středa? Rozhodně slunečná. A také se bude ledacos dít. Pozveme vás na výstavu fotografií Jindřicha Štreita a večer můžete zakončit den na koncertě Markéty Irglové... Tak hezkou středu!
Úterý 28. června 2016
18:09

Chcete-li dát paní učitelce kytičku opravdu čerstvou a krásnou, pak ji kupte až ráno ;-) Květiny - Sv.Mořic pro vás ve čtvrtek otevírají své prodejny už v 7 hodin.

17:03

Hitem letošních Olomouckých kulturních prázdnin bude vystoupení Báry Polákové, jejíž hity Nafrněná nebo Kráva mají na youtube 15 a 10 miliónů zhlédnutí. Předprodej vstupenek je v IC v podloubí Olomoucké radnice nebo v Bounty Rock Cafe. Vstupenky rychle mizí, neváhejte. ;-)

16:14

Knihkupectví Kosmas pro vás připravilo pravidelný přehled knih, o které je v Olomouci největší zájem. Nechte se inspirovat a podívejte se na aktuální TOP 10 prodeje.

16:00Teplota dnes odpoledne dosáhla 23.9 °C
15:18

Blíží se konec školního roku. Máte již zajištěnou kytičku pro paní učitelku? Otevřeno máme: středa 29.6. od 7-19hod. a ve čtvrtek 30.6. od 7-17hod. Vaše Bezvakytka

14:58Sladké Království by Trisha Málokdy přijde člověk s něčím, co tu až doteď chybělo. Míše Kovářové se to podařilo. Z Ostravy do Olomouce dovezla přesně to, co si sama zamilovala a co s chutí doporučuje všem svým známým, a sice rovnou celé Sladké Království. Řeč je o vynikajících Trishiných makronkách a cupcakes takových příchutí, jaké si jen dovedete (mnohdy i nedovedete!) představit. Její růžový obchůdek najdete v Masných krámech na Dolním náměstí.
14:27

Ve středu se rozloučíme s divadelní sezónou 2015/16 a doufáme, že budete u toho i vy! Pozvali jsme do Olomouce slovenský soubor ELLEDANSE s oceňovaným činoherním autorským představením MAMA MA MÁ. V pěti osobních výpovědích se dozvíte mnohé o významu našich matek v životě a v dnešním světě. Rezervace jsou přístupné online zde.

13:20

AK Olomouc pořádá v úterý a ve středu Czech Open, mezinárodní atletický mítink vozíčkářů a zdravotně postižených. Informace o závodu najdete tady.

 

13:12

Největší koblihy v Olomouci nyní najdete v Koblihárně v Riegrově ulici. Vyberete si vaši oblíbenou příchuť, kterou ještě můžete doplnit skvělou kávu Dallmayr. A pozor - vše si můžete i objednat předem a odnést pak v přenosné krabici či termoboxu do práce či domů.

12:49Ze svodky olomoucké policie Za posprejovaný vagon může jít za mříže ● Dva roky vězení za krádež skútru ● Vyhodil z okna sklenici s nedopalky a zranil chlapce
12:09

Diagnostika poškození pleti slunečním zářením pod UV kamerou ZDARMA. Zítra od 10 do 17h, pouze v Lékárně U Pöttingea - DERMOCENTRUM!

12:00Teplota dnes v poledne dosáhla 22.1 °C
11:59Od okresní kvalifikace až k titulu. Mladé olomoucké beachařky si užily parádní jízdu Jízda olomouckých děvčat stála za to! O víkendu se v Opavě konalo Mistrovství České republiky žákyň a žáků v plážovém volejbale 2016. Jediná dvojice reprezentující VK UP Olomouc – Michaela Ambrožová a Monika Navrátilová – se kvalifikovala z krajských kol, která probíhala v Prostějově a Přerově a z nichž bez jediné porážky postoupila přímo na šampionát.
11:07

I Lionsport, jako největší český autorizovaný eshop sportovního obutí a oblečení adidas, držel pěsti všem statečným běžkyním a běžcům, kteří se uplynulou sobotu nenechali odradit tropickým počasím a vyrazili na trať již sedmého ročníku Mattoni 1/2Maratonu Olomouc. Ke kvalitnímu běžeckému výkonu patří i správné běžecké boty a běžecké oblečení. Vyberte si u odborníků na oblečení adidas Lionsport.cz.

10:03

Galerie města Olomouce pro vás připravuje výstavu s názvem “Karel Hořínek 80”. Ta bude zahájena vernisáží za přítomnosti autora ve čtvrtek 7. července, mimořádně už v 11 hodin v prostorách galerie, a potrvá pak do 30. července 2016.

9:32

Fotbalista Michal Ordoš by měl ze Sigmy zamířit na zahraniční angažmá. Momentálně jedná s celkem 4. německé ligy SV Waldhof Manheim 07.

9:18Mladý olomoucký cyklista Jakub Otruba obhájil mistrovský titul a chystá se na program mezi nejlepší světové juniory Cyklista olomouckého mládežnického oddílu Mapei Merida Kaňkovský Jakub Otruba získal minulý týden na Mistrovství České republiky v silniční cyklistice opět dvě medaile. Stejně jako loni to bylo zlato a stříbro. Loni získal zlato v časovce a stříbro v závodě jednotlivců, letos to bylo obráceně. Hlavně v závodě jednotlivců ukázal student gymnázia v Hejčíně obrovský potenciál, když v sobotním úmorném vedru na těžkém okruhu v okolí Kyjova najel na druhého v pořadí přes pět minut. Výkonnost talentovaného borce neunikla světovým odborníkům v UCI.
9:11

Květiny Lena v supermarketu Terno v Olomouci oznamují výprodej veškerého zboží -30%. Sleva se nevztahuje na hrnkové a řezané květiny.

8:04

Konec školního roku se blíží a v Lobsteru jsme si pro všechny malé školáky a předškoláky připravili vymazlené 3-chodové menu. Udělejte radost sobě i dětem a přijďte k nám na oběd, určitě si to po celém školním roce zasloužíte. :)

8:00Teplota dnes ráno dosáhla 15.2 °C
7:00

V Olomouci byla 28. června 1885 ustavena Národní jednota pro východní Moravu. Jejím hlavním zakladatelem byl Jan Žáček, který až do roku 1905 vykonával funkci starosty spolku sídlícího v Olomouci. Dva roky po ustavení měl spolek 2600 členů. Činnost se zaměřovala na podporu české menšiny, na péči o školství, osvětu, přednášky, knihovny a podporu kulturních akcí apod.

6:43Olomouc bude zelenější: frekventované silnice se dočkají nových stromů a keřů. Předtím se ale musí kácet Zelená brána - tak zní název projektu, díky němuž se hlavní příjezdová cesta do města směrem od Přerova a Ostravy a třída poblíž nádraží dočkají 240 nových stromů a 4 tisíc keřů. Lipenská ulice a třída Kosmonautů tak budou zelenější. Celkové náklady vyjdou na 5,5 milionu korun, z dotací půjde na obnovu veřejné zeleně 2,3 milionu. Předtím se musí vykácet nemocné dřeviny.
6:30

Narozeniny dnes slaví slovenská modelka Andrea Verešová (*1980), český básník a prozaik Petr Cincibuch (*1943) a zpěvačka Helena Blehárová (*1943).

6:00

Dobré ráno, Olomouci! Dne 27. června 1914 byl v Sarajevu spáchán atentát na následníka trůnu rakousko-uherské monarchie Františka Ferdinanda. Událost se stala záminkou k rozpoutání první světové války.

0:10Dnešek: Queen, Strašáci i sladké pokušení Tak tu máme úterý. Jaké bude? My to víme a prozradíme vám, co všechno se dnes v Olomouci chystá. A také přineseme várku novinek - nejen z radnice, ale také ze světa sportu. A navrch přidáme jednu sladkou tečku...

Máte zajímavý tip? Pošlete ho!

TIP na KNIHU - Budíková dieta

Nová metoda hubnutí, která nezakazuje skoro nic, protože nejdůležitější je v ní čas, který je zakódován v lidském těle.

Cena: 188 Kč

Přehled všech nabídek »

© 1997-2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.
Všechna práva vyhrazena. Právní informace